Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Prezes BPH zamierza przejść na emeryturę

Prezes BPH zamierza przejść na emeryturę

Money.pl / 2010-01-08 20:28
Komentarze do wiadomości: Prezes BPH zamierza przejść na emeryturę.
Wyświetlaj:
Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2010-02-04 09:05
Przez 10 lat pan Wancer zarządzał bankiem BPH , który swoją potęgę budował okradając swoich klientów, łamiąc prawo i świadcząc usługi z których nie mógł się wywiązać. Więcej na www.stracilem-z-bph.pl/blog Stosował "ARTYSTYCZNY BIZNES, czyli OSCYLATOR w wykonaniu BPH" ,polegający na opóźnieniu w księgowaniu wpłat klientów dających w ten sposób BPH zyski , nawet w wysokości kilkudziesięciu milionów złotych rocznie. Zapoznajcie się ze stroną www.stracilem-z-bph.pl/ poznacie , jaki, ten wyjątkowy menadżer wywarł wpływ, na mnie i moją rodzinę. Panie redaktorze ma pan tu od razu świetny temat, który może zweryfikuje pana opinię
kołchoznik / 89.228.89.* / 2010-01-08 20:28
o mój Bożę!
przepracował się staruszek?

biedactwo...
Pimpo / 80.54.26.* / 2010-01-30 13:58
Z WIARYGODNYCH ZRÓEŁ DOWIEDZIEĆ SIĘ MOŻNA ŻE BANK BPH OGRANICZYŁ A NAWET ZANIECHAŁ AKCJE KREDYTOWĄ KREDYTU GOTÓWKOWEGO KILA SET AGENCJI ROZWAŻA REZYGNACJE Z PROWADZENIA PLACÓWEK JEST TO KOLEJNA AKCJA KTÓRA JEST WYMIERZONA W KLIENTÓ I AGENTÓW
Szacunek Panie J.Wancer ! / 119.62.128.* / 2010-01-30 16:27
Po pierwsze :
pisanie duzymi literami na forum oznacza,ze wrzeszczysz.!
Po drugie :
nie wypisuj glupot,jesli nie masz pojecia.
A do kolchoznika ??
A kim ty jestes przy Wancerze ???
Czlowiek zbudowal od podstaw piaty co do wielkosci bank w Polsce,a potem mu go rozbito i oddano Unicredit.
A teraz GE narzucilo mu sterowanie z zagranicy,praktycznie go ubezwlasnowalniajac.
Czlowiek ma swoj honor i odchodzi i za to nalezy mu sie szacunek.
Kaska Z / 217.171.55.* / 2011-05-06 13:40
bzdura, jestem tam i wszyscy wiemy, że ten człowiek to oszust, żeruje nie tylko na klientach ale też na własnych pracownikach. Poza tym nie on zbudował NIE ON. I nic mu na siłę nie zabrano. To są wszystko ruchy zaplanowane również przez niego. Jednym z większych przekrętów było wypłacenie sobie zysku kilkakrotnie większego niż niż prezesi banków z najlepszymi notowaniami na rynku. A kompletnie nie miał do tego podstaw. Zaplanował to odejście i dużo wcześniej się obłowił. p.s. Nie wymieniłeś jednego banku po drodze oprócz uni i GE było jeszcze pko sa. I to własnie był gwóźdż do trumny. Jak się w tym siedzi to można to pisać i oceniać a nie chlapać ozorem i jeszcze innych obrażać. Wykrzyknik też oznacza wrzeszczenie. Aha i akcje kredytową zaniechał a raczej skasował w zawrotnym tempie wraz z tym zredukował pracowników w bardzo nieładny sposób.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy