Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezes Kopernik Travel: Pośrednicy winni są nam milion zł.

Prezes Kopernik Travel: Pośrednicy winni są nam milion zł.

Wyświetlaj:
MrMetus / 79.185.169.* / 2009-07-27 09:15
BZDURY!! pojechałem z żoną w podróż poślubną do Egiptu. Po przylocie na miejsce okazało się, że firma Kopernik opłaciła jedynie lot samolotem w jedną stronę !! Zawieźli WSZYSTKICH! (z różnych hoteli) do jednego przeciętnego hotelu i zapłacili za jedną dobę a reszta miała wpłynąć na konto w ciągu 2 dni... po czterech dniach okazało się, że kasy nie ma.... a biuro ogłosiło upadłość. Właściciel hotelu zarządzał od nas po 380 USD za każdy pokój. Zablokowali pokoje, wyłączyli klimatyzacje i prąd.... Nie macie pojęcia ile nerwów to wszystko kosztowało... Podczas naszego pobytu tylko przez pierwsze dwa dni przywieźli w ten sposób 4 autokary oszukanych turystów z Polski... każdy z nas miał zapłacone za wybrany hotel... a wszyscy trafiliśmy do jednego.... nikt z nas nawet przez chwilę nie widział hotelu, który wybrał i za który zapłacił.....
klientka1 / 95.49.12.* / 2009-10-15 22:26
Pan Prezes ma wszystich klientów w głebokim poważaniu załozył kolejną firmę
Joannna / 212.76.37.* / 2009-07-24 21:33
a ja tego Kopernika sprawdziłam na informacjakredytowa.pl ponad miesiąc temu i bzdury gada ten prezes bo od roku nie płacą Sferia za telefony i ponad 40 tys zalegają jakiejś niemieckiej firmie!!!!! przy okazji sprawdziłam też mojego developera czy nie jest dłuznikiem - polecam !!!! jak sqami nie dbamy o swoja kase to nikt inny o nia nie zadba
m.b / 217.75.63.* / 2009-07-27 09:03
Doklanie, zgadzam sie. KŁAMCY, KŁAMCY I JESZCZE RAZ KŁAMCY!
"Zdecydowana większość mogła swobodnie wypoczywać. Nawet ostatnia grupa przed utratą płynności biura dostała bez problemu zakwaterowanie. Mieliśmy jednak kilka przypadków niezapłacenia i kiedy na jedną noc trzeba było zmienić grupie hotel. Jednak UM zarządził całkowitą ewakuację. Uważam, że bezpodstawnie"

Wsadzono nas do hotelu, oczywiscie nie tego co wybralismy, zaplacono za 1 noc, a reszta pieniazkow miala byc zaplacona przelewem, okazalo sie ze ani noclegu nie ma ani wczasow.
Koszmar!
Zadowolony / 91.94.182.* / 2009-07-24 15:07
To niech prezes zgłosi ich do KRD BIG SA. I wtedy oni beda mieli kłopoty!!!!
A ja sprawdziłem swoją wycieczkę i JADE !!!!!! nie ma ich długów, a tylko dzięki informacjakreytowa.pl, kilka złotych i kilka sekund.
Od poniedziałku odpoczywami i WRACAM bez problemów.
~pawel / 83.12.130.* / 2009-07-24 15:07
dobrze,że sprawdziłem w informacjakredytowa.pl moje biuro też jest dłużnikiem :(
wściekły turysta / 213.158.199.* / 2009-07-24 15:07
dobrze,że sprawdziłem w informacjakredytowa.pl moje biuro też jest dłużnikiem
zdenerwowany_turysta / 82.210.130.* / 2009-07-24 15:05
Słuchajcie sprawdźcie sobie i problem z głowy będą spokojniejsze wakacje. !!

W linku w środku artykułu jest super sprawa, bo można sobie sprawdzić biuro podróży za około 30 zł czy nie ma długów. Rewelka.
zdenerwowany turysta / 82.210.130.* / 2009-07-24 15:02
sprawdziłem w informacjakredytowa.pl i moje biuro podróży też zgłoszone jako dłużnik zabieram swoją kase może pojade z innego biura
I. / 83.18.4.* / 2009-07-23 11:21
Więc teraz mam pytanie kogo mam winić, ciągnąćpo sądach. Wydałam 8.500 zł jest to dla mnie kwota którą oszczędzałam cały rok. Sprawdzałam też to biuro, pytałam znajomych którzy już byli na wakacjach z Kopernikiem wydawało się ze wszystko jest ok. Jeśli rzeczywiście UM przewalił większa kwotę z ubezpieczenia to pies pogrzebany bo z urzędnikami nie mamy najmniejszych szans na wygranie sprawy.
acomitam / 83.11.109.* / 2009-07-23 07:09
W tak skundlonym państwie jak Polska, rozeznać się co jest prawda a co nie nie sposób. Ale jak znam urzędnicze sitwy, jak chcą faceta wykończyć to go wykończą. Bo przecież i urzędy i prokuratura i niezwisły sąd są zawsze zwarci i gotowi, aby wypełniać rozkazy. Pozostaje tylko dochodzenie roszczeń poprzez wynajęcie ruskich.
Ja-Gaar / 2009-07-22 13:22 / Bestia Miiny
No wlasnie, ciekawe to jest, o ile prawda.
Oragnizuje sie pospolite ruszenie i zmusza ludzi do powrotu, choc mogliby spokojnie poczekac na koniec turnusu. No i oczywiscie wlasciciel to ten zly, skoro zbankrutowal to na pewno oszust.
Bleeee....
kjjhkjh / 195.140.236.* / 2009-07-22 13:44
I tak urzedasy wykanczaja firmy jedna po drugiej zaslaniajac swoja głupote prawem.

Jeszcze troche i zostana tylko urzednicy, komornicy, sady, rzad, emeryci i rencisci.
xx / 87.205.229.* / 2009-07-22 22:29
facet kręci, dobrze że go mają
jeszczepolak / 83.26.203.* / 2009-07-23 08:23
Bądź ostrożny w swoich osądach. Już nie raz słyszeliśmy jak w naszym kraju niszczy się ludzi, firmy, ... tylko dlatego, że dla kogoś są niewygodni. A prawo??? Co to jest prawo???
życzliwy / 83.12.11.* / 2009-07-23 15:07
Problemy firm turystycznych wynikły z chciwości , a nie kryzysu.Zamiast płacić na usługi sprzedane od razu zainkasowanymi pieniędzmi to myśleli że zarobią tak jak zarobili w ubiegłym roku gdy zlotówka się umacniała.
Ja załatwiam teraz indywidualnie po tym jak 10 lat temu
biuro nie zapłaciło za mój pobyt. Najgorsze było to że pośrednik ,który załatwiał wycieczkę u Organizatora nie był wogóle zdziwiony , jak poinformowaliśmy go ,że hotel informował ,że impreza ie została zapłacona. Zachował się tak jakby nic sie nie stało.
Najlepszą ochroną klienta jest nie kupować w biurach tylko załatwiać indywidualnie.

Najnowsze wpisy