Forum Forum inwestycyjneForex

Prezes NBP mówi o podwyżce stóp

Prezes NBP mówi o podwyżce stóp

skomentuj
Wyświetlaj:
admin money pl / 86.156.71.* / 2010-03-04 12:50
http://polskie-partie-polityczne.appspot.com/
zobacz prawdziwy sondaz i porownaj go z tymi z onetu,interii i innych tub propagandowych. Zaglosuj w niezaleznym sondazu .
ziomalllllll / 86.156.71.* / 2010-03-04 12:30
widze ze sprawdza sie powiedzenie "rudy to zdrajca,zdradliwy typ czlowieka" cala emigracja glosowala na PO a oni teraz na sile umacniaja zlotowke i dymaja emigrantow. Polska to kraj przekretow,lapowek i lewych interesow, wiekszosc polakow kreci,daje i bierze w lape wiec nie dziwi mnie czemu chca glosowac na PO , zlodziej zlodziejowi nie bedzie przeszkadzal. Pisu sie ludzie( kretacze) boja bo chca walczyc z korupcja i lewymi biznesami ale POlakom to nie na reke.
niwzab / 77.255.9.* / 2010-03-04 12:05
Przecież nie ma inflacji ! Tak przynajmniej mówiono dotychczas, choć szara rzeczywistość wysysała coraz bardziej pieniądze z naszych portfeli. To dlatego choćby niedawno pisano na tym samym portalu, że bardzo duża część Polaków przeniosła zakupy do tanich sklepów typu Biedronka.
Nasze "kochane" MF widzi taką rzeczywistość na jaką mają zapotrzebowanie danej chwili. Teraz przychodzi czas na wypłatę dotacji po jak najniższym kursie więc gada się głupoty o potrzebie podwyżek stóp procentowych. Po wypłacie Euro wróci do swojego poziomu, bo MF sprzeda euro, które dostanie z UE. W między czasie nikt nie liczy się z eksporterami, bo wszyscy twierdzą że i tak sobie poradzą. Tylko że eksporterzy chcą zarabiać tyle co inni eksporterzy z UE - dlaczego mają zarabiać mniej?
Poje...ana polityka zmierzająca donikąd !
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy