Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent chce poznać szczegóły umowy gazowej

Prezydent chce poznać szczegóły umowy gazowej

Wyświetlaj:
rozwado / 2009-11-05 15:53 / Tysiącznik na forum
1. Ja tez chcialbym (podejrzane sa umowy co do oplat za transport gazu przez Polske za pol darmo).
2. a. Proponuje zredukowanie Sejmu i senatu o dwie trzecie; b) zastapienie obecnego systemu wladzy przez prezydenta (kadencja 6 lat, bez mozliwosci reelekcji) + rzad, c) likwidacji darmozjadow z Kancelarii Prezydenta, d) zastapienie CBS i CBA przez jedno biuro sledzcze, najlepiej ABC; d) wypowiedzenie pracy funkcjonariuszom pod przykrywka i Mariuszowi K.; e) ustawowe odsuniecie aktywnych partyjnych politykow od administracji, resortow gospodarki i finansow oraz od mediow publicznych. Poniewaz zadna mafia sama siebie nie rozwiaze, potrzeba nam rewolucji albo czlowieka bardzo silnej reki.
FelDzier / 85.222.77.* / 2009-11-05 14:54
Szef prezydenckiej kancelarii powiedział, że na razie opinia publiczna zbyt mało wie na ten temat, a jest to porozumienie bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ekonomicznego Polski.
Ja nie mogę . Przecież to nie jest praca pt " Zakres swobody stron w zakresie kształtowania treści stosunku pracy " Tak jak każdy kontrakt posiada klauzulę poufności . A co to oznacza jest określone literalnie w Art.11 Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i w Art 72(1) Kodeksu Cywilnego . W Rosji jest to federalna "Ustawa o ochronie tajemnicy handlowej z dnia 29 lipca 2004 r. (miejscem prawnym jest chyba trzeci kraj) Ludzie - taki kontrakt to nareszcie wdzięczny warsztat pracy dla ABW , CBŚ , NIK , AW , AKW - a tu jeszcze kontrola Prezydenta . (cysorz to ma klawe życie)

Najnowsze wpisy