Forum Forum dla firmDotacje

Prezydent chce rozmów o przyszłości Unii Europejskiej

Prezydent chce rozmów o przyszłości Unii Europejskiej

Wyświetlaj:
piotr126 / 77.254.182.* / 2011-12-08 15:31
o czym chce dyskutować jak pinokio i sknerus już zdecydowali
bsf / 46.45.103.* / 2011-12-08 10:58
Ja za starych czasów pzpr "BICIE PIANY " dla naiwnych. Z kim Wy CHRABIO chcecie prowadzić te niby debaty ? i gdzie ? w TVN ? czy na łamach GW ?
deba / 79.191.164.* / 2011-12-08 11:23

Z kim Wy CHRABIO chcecie prowadzić te niby debaty ? i
gdzie ? w TVN ? czy na łamach GW ?

Ja myślę, że on myśli o tych wszystkich którzy dobrze życzą naszej kochanej ojczyźnie. A gdzie ta bebata będzie się odbywać to dla normalnego obywatela bez znaczenia. Może wszędzie. Z debilami to zupelnie inna sprawa. Mam natomiast wątpliwości czy może odbywać się w sejmie. Tam jest taka jedna partia co paraliżuję każdą debatę. Ale z tym nasze państwo i my porządni Polacy, prawdziwi patrioci musimy sobie jakoś poradzić
Ktosjndi / 109.173.143.* / 2011-12-08 10:32
Jakiego wspolnego interesu ?? ja go nie widze od poczatku istnienia UE. Ile niemieckich i francuskich firm weszlo na nasz rynek wykupujac nasze przesiebiorstwa ?? A ile bylo Polskich film ktore weszly do Niemiec czy Francji ?? Załosna jest ta propaganda
deba / 79.191.164.* / 2011-12-08 11:13

A ile bylo Polskich
film ktore weszly do Niemiec czy Francj

Trochę jest. Boryszew, Asseco, Comarch na przyklad. Ale trzeba jednak pamiętać o bazie. Z czego startowaliśmy. W miarę jak polskie firmy bedą się bogacily, będą tez prowadzily akwizycję w Europie i na świecie.
Ile niemieckich i francuskich firm weszlo na nasz
rynek wykupujac nasze przesiebiorstwa

Weszly nie po to, żeby nam zrobić krzywdę. Dzięki nim ludzie mają pracę, Polska otrzymuje dostęp do nowych technologi a male firmy możliwość wspólpracy i rozwoju technologicznego.
Jakiego wspolnego interesu ?? ja go nie widze od poczatku
istnienia UE.

To dziwne. Wiem, że goście z takimi pogladami jeszcze chadzają po tym naszym pięknym kraju. Ale myślalem, że im bliżej do forum na poziomie Super Expresu a nie Money.pl
A możliwość niograniczonego niczym eksportu na rynek europejski? A bezclowy przyplyw towarów? A nieskrępowany ruch osobowy po calej Europie? A fundusze które taką rzeką plyną. Gdyby nie one Polska dzisiaj tak by nie wyglądala.
MAM-Głos / 87.105.8.* / 2011-12-08 10:14
za 3000 MLN zabawiali się w Sopocie z urzędasami unijnymi w ramach "polskiej prezydencji" a teraz zaskoczeni, że są problemy w UE
buc_pucybut / 2011-12-08 09:44 / Tysiącznik na forum
Namiestnik czekamy na gafe .. ty chce debatę organizować głąbie ostatnio twierdziłeś ze Norwegia jest w UE
Salamanca / 212.244.57.* / 2011-12-08 09:17
"Komorowski podkreślił, że zawsze należy szanować wrażliwość a nawet nadwrażliwość Polaków w kwestiach suwerenności, bo taka była nasza trudna historia, że problem suwerenności poruszał największe emocje"

Ciekawe czyją wrażliwość Prezydent Forest Gump szanował wspierając budowę pomnika żołnierzy armii czerwonej w Ossowie. Czy Polska w końcu pozbędzie się rezydentów obcych państw. Poza tym na ciemny polski lud działa tylko kasa. Jeśli chcecie przekonać opinie publiczną o pozbyciu się suwerenności to poproszę te 300 mld Lewandowskiego "kłamczuszka" na łepka i mogę być gejem muzułmaninem albo pastafarianem.

Najnowsze wpisy