Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent prawdopodobnie podpisze zmianę ordynacji

Prezydent prawdopodobnie podpisze zmianę ordynacji

Wyświetlaj:
ozdobaster / 2006-08-28 03:40 / Bywalec forum
"Prawdopodobnie" - żałosne, dam sobie odciąć cokolwiek, że podpisze. Kaczka kaczce oka nie wykole...
evangel / 2006-08-27 21:38
Oczywiste jest że prezydent podpisze ordynacje. Kto myśli że jest inaczej niestety sie myli i niech sobie to lepiej uświadomi że bracia choc na pozór osobno to tak naprawde jak najbardziej razem.
rybka / 2006-08-27 18:58 / Tysiącznik na forum
"Logika" Maksumiuka mnie powala :-)
Barti / 83.168.75.* / 2006-08-27 20:24
Dla mnie powinien dostac za ten tekst złotego kartofla
obserwator / 83.20.174.* / 2006-08-27 13:51
słyszałem i widziałem z bliska Pana Macierewicza, nie podszedlem wowczas do niego, ale mialem taki zamiar, stal z boku samotny zamyślony z niebieskimi oczyma budzil zaufanie, do dzisiaj żałuje, że tego nie zrobilem, chciałem wyrazic mu uznanie skladane przez zwyklego śmiertelnika, zwyczajnego wyborce, interesującego sie amatorsko polityka. Dla porownania dzisiaj widziałem wypowiedzi byłych ministrów, stetryczalych starców, ktorzy takiego zaufania nie wzbudzają raczej duże zniechecenie, a ostatni z ministrów trzyma przez kamerą rekę w kieszeni i ma nerwowe wielokrotne tiki w oczach, świadczące iz od dawna nie miał zdrowai, stad pytanie dlaczego tak długo był w polityce.
Prawda historyczna ta glęboka prawdziwa i obiektywna pozwoli jeszcze odpowiedzieć na pytania, czy bylo mozliwe w dawnej Polsce osiągnąc wyksztalcenie zagraniczne i piąć sie po szczeblach kariery bez sprzedania duszy.
W związku z tym iz w tym gronie sa tacy co sie przyznali to cierpia pozostali, ale jezeli sa niewinni to powinni spać spokojnie, ale jest tez powiedzenie: uderz w stol a nozyce sie odezwią.
Barti / 83.168.75.* / 2006-08-27 21:18
A jesli ja powiem, ze ty obserwator jestes sowieckim agentem, prowokatorem i zaplutym ubekiem a w dodatku pisowskim debilem opoznionym umyslowo, to czy twoja negatywna reakcja bedzie dowodem na zjawisko 'uderz w stół..."?

Ty sie wciekniesz i zapragniesz krwi, a ja ci powiem, ze uzylem niewlasciwego skrotu myslowego i ze mi jest bardzo przykro ze poczules sie tym urazony. A i jeszcze powiem, ze cie przepraszam.
a / 83.27.20.* / 2006-08-27 13:24
będzie wielkie kartoflisko
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-27 11:56
Zapraszać do siebie takiego bufona z jadowitą pianą na pysku - to musi być prawdziwa trauma...
arahat / 83.24.143.* / 2006-08-27 11:48
w jakim panstwie zyje...prawdpodobnie w tym kraju znaczy tyle co napewno ....

Najnowsze wpisy