Forum Forum prawneBankowe

Problem z bankiem przez raty

Problem z bankiem przez raty

Maciuś12 / 2011-08-01 15:05
Mam podpisaną umowę z jednym pracodawcą do końca miesiąca, później mam mieć okres próbny w innej pracy, tylko że tam mam zacząć pracę dopiero za dwa miesiące. Tydzień temu chciałem wziąć komputer na raty. Podałem że mam dalej umowę i że jeszcze będę pracował tam z rok. Teraz dostałem list że chciałem wyłudzić pieniądze i czeka mnie o to sprawa!! Co mam robić?! Proszę o pomoc!!
Wyświetlaj:
omieliańczuk / 89.72.70.* / 2011-08-26 18:43
Przez parę ładnych lat możesz zapomnieć o kredytach. Banki wymieniają się informacjami o oszustach więc mają idiotów z głowy wszystkie banki, pozostaje Provident:) Dzięki temu jest lepiej dla nas...uczciwych ludzi
omieliańczuk / 89.72.70.* / 2011-08-25 22:52
No cóż...sprawa jak nic jest przegrana. Dostaniesz pewnie standardowo 1.5 w zawieszeniu na 2/3 lata. Następnym razem trzeba myśleć. Oszustów szędzie się tępi. Swoją drogą życzę ci tego wyższego wyroku, który również możesz otrzymać na oświadczenie nieprawdy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej czyli 2lata w zawieszeniu na 5. Ot tyle i następnym razem myśl!!!!!!!!!!!!!!!!!!
karrrolek / 2011-08-26 11:14
ciekawe jak przy takim wyroku wygląda później nasza wiarygodność wobec banku, czy można starać sie później o kredyt, czy raczej jesteśmy już skazani na brak możliwości jego zaciągnięcia? a jak wiadomo, jeśli chodzi o życie to tylko na kredycie

Najnowsze wpisy