Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Problem z Meta Trader 4 (android)

Problem z Meta Trader 4 (android)

Mariusz.p / 89.67.191.* / 2013-08-25 13:43
Witam,
na wstępie chciałbym nadmienić, że dopiero zagłębiam się w świat transakcji na rynku walutowym FOREX. Z obsługa wersji komputerowej nie mam żadnego problemu (albo nie zauważyłem go), aczkolwiek z wersją komórkową występują pewne problemy. Pomimo nieustawionej dolnej granicy sprzedaży waluty, to i tak została sprzedana, a co ciekawsze godzina w historii transakcji wskazywała na to, iż transakcja ma się dopiero odbyć za około 40min (była 11.27 na zegarze, a transakcja byla zaksięgowana o 12.03 ). Moje pytanie jest następujące - czy jest jakaś dolna granica spadku, gdzie waluta zostaje sprzedana automatycznie bez naszej interwencji czy to może błąd programu lub niedoskonałość platformy testowej bzwbk. Żadne inne rozwiązanie nie przychodzi mi do głowy. Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu mi tej zagadki.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy