Forum Forum prawnePracy

problem z odzyskaniem wynagrodzenia

problem z odzyskaniem wynagrodzenia

bliski / 79.191.131.* / 2010-01-19 11:31
witam
mam takie pytanie muj były pracodawca jest mi winie około 6500 plus odsetki ustawowe mam to wszystko na wyroku sadowym zlozyłem sprawe do komornika poczym po trzech miesiacach komornik umorzył moje postepowanie ekzekucyjne poniewarz stwierdził iz niem z czego sciagnac długu chociaz ze czały majatek firmy jest zajety przez komornika wartosc tego majatku +/- 6 milionów po czym jakies puł roku puzniej dowiedziałem sie od byłych pracowników tegorz pracodawcy iz majatek ten został sprzedany i wypłacone zostały im ich zaległosci moje pytanie brzmi na jakiej podstawie komornik umorzył w takim razie moje postepowanie egzekucyjne według mojej wiedzy powinien zawiesic je do momentu sprzedania majatku prosze o jakies informacjie jak kowinienem postapic i co zrobicz rzeby odzyskac swoje pieniadze nadmieniam takrze iz prokuratura terz sie zajmuje ta sprawą art 218 kk lecz od roku zadnych efektów mimo prawomocnych wyroków sadowych a obecnie otrzymałem pismo z prokuratury o zawieszeniu sledztwa na minimum 6 miesiecy z powodu wydania opini przez jakiegos biegłego z gówy dziekuje za odpowiedz
Wyświetlaj:
Jakub9191 / 37.19.205.* / 2023-10-13 11:22
a co to za firma?
tulire / 2023-10-05 13:00
Udaj się do prawnika http://4sight.pl/polecani-i-doswiadczeni-adwokaci/ na pewno uzyskasz pomoc.

Najnowsze wpisy