Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Problemy polskiego producenta wody mineralnej. Komisja Europejska pomoże Muszyniance

Problemy polskiego producenta wody mineralnej. Komisja Europejska pomoże Muszyniance

Wyświetlaj:
56er65 / 77.255.84.* / 2016-01-17 22:29
Żaden inny kraj nie ma takich beznadziejnych polityków. Bieńkowska za objęciem Polski procedurą. Tusk domaga się od swojej dużej frakcji w PE głosowania przeciwko Polsce.
W grudniu do Brukseli przyjechał Grzegorz Schetyna i Ryszard Petru . Schetynie , Petru nie chodziło o powstrzymanie debaty na temat Polski ale jej przesunięcie w czasie, aż PO "będzie lepiej przygotowana". Inaczej mówiąc PO, Nowoczesna i KOD chciały wpierw zrobić dobry grunt pod debatę KE i PE miedzy innymi organizując demonstrację, które ugruntują na zachodzie założony przez nich obraz Polski pod rządami PIS.
Schetyna i Petru to kapusie . Donoszą na własny kraj do KE . Hańba !!!
Walsoraj / 188.146.128.* / 2016-01-17 22:36
Posłuchaj i staraj sie zrozumieć: nie występują przeciw Polsce tylko przeciw PiS-owi , a to jest zasadnicza różnica. PiS jest partią narodowosocjalistyczną, która niszczy nasz kraj, jego dorobek i pozycję w świecie, która zdobyliśmy ciężką codzienną pracą milionów obywateli. Występują po to by ratować to co jeszcze da sie uratować i chwała im za to. Dobrze, ze są jeszcze tacy ludzie!
Kris457 / 83.24.189.* / 2016-01-17 22:28
Panie prezydencie może niech pan zaostrzy wkońcu te prawo komornicze żeby nikt moich rzeczy nie zajmował bezprawnie za czyjeś długi. Bo ja nagram na kamere i pójde do prokuratury i nagłośne sprawe w telewizji bo ja mam dość patologi w Kętrzyńskiej nowej kancelari komornika,żeby komornik nachodził i niewinnie zajmował samochody za kogoś i ja nie odpowiadam za czyjeś długi,ponieważ zajął mi dwa auta bezprawnie bez mojej obecności,oszacowałem straty materialne tych aut 2500zł w razie jak faktycznie zabiorą,ponieważ nie dostałem żadnego pisma ani protokołu o zajęciu.Jestem bez długów i ja mam prośbe żeby coś z tym prawem porządek zrobić ale ze zdrowym rozsądkiem. JESTEM OSOBĄ POSZKODOWANĄ BEZ ŻADNYCH DŁUGÓW ...
Kali mieć krowa / 217.99.252.* / 2016-01-17 22:26
A, no to teraz UE jest OK, ale jak chce postrzymać kaczyzm to jest już 'be". Czyżby to ta słynna "murzyńskość" Polaków?
jacek801 / 178.42.39.* / 2016-01-17 22:35
A co ma piernik do wiatraka. Nie mieszaj spraw gospodarczych do Polityki. Pietru i ten jełop Grzegorz negują wyniki wyborów w Polsce!!!. Kłamią i donoszą na własny kraj. Bo to głupi wykręt, że na rząd. Bo ten rząd ktoś wybrał, czyli Polacy.
skaut / 83.27.126.* / 2016-01-17 22:20
Do spółki z kochanymi Węgrami zrobić porządek z tym śmiesznym a wrednym kraikiem
Obywatel Robert / 89.71.164.* / 2016-01-17 22:07
Muszynianka to taki Kibuc, ale jedyna woda którą pije się z przyjemnością.
Rafaella / 89.75.43.* / 2016-01-17 22:03
"Muszynianka" tak jak pobliska "Piwniczanka" to spółdzielnie pracy, dające zatrudnienie okolicznej ludności, gdzie pracy jest mało. Inwestują. Kombinują bardzo mądrze, w dodatku ich wody mineralne to rarytas. Popierajmy ich, bo to polski, pracowniczy kapitał, niezbyt zasobny, ale oglądający każdą wydawaną złotówkę. Ludzie tam pracowici nad wyraz. A teraz porównajcie "Nałęczowiankę, którą opylili dawno temu globalnej firmie Nestle, która w Atlancie współkombinuje z Coca Colą.
kpiarz / 83.5.207.* / 2016-01-17 22:02
Cokolwiek by nie napisać, szacun dla Słowaków za obronę ich interesów.
wojtulo1948 / 79.191.10.* / 2016-01-17 22:02
i pałac będzie miał do końca kadencji wodę mineralną za darmo !
veto veto / 92.22.43.* / 2016-01-17 21:58
problem w tym ze ten beznadziejny PIS zamiast dzialac sprytnie, po ciuchu, z glowa, dla korzysci kraju i narodu, cierpliwie, robi wielka afere, zaczyna wojne domowa, zaczyna otwarta wojne z Unia, zaczyna otwarta wojne z poteznymi bankami zachodnimi, wojne z sasiadmi, jest w swoich dzialaniach obludny i zbyt glosny a co gorsza mysli ze jest wszystkowiedzacy prezes i basta, madrzej byloby po partyzancku ale sa na to za glupi i zbyt pazerni na wladze, maja tez parcie na szkolo i byc moze chca byc postrzegani jako celebryci, ja z tych powodow juz nigdy nie zaglosuje na osoby majace przeszlosc PISOWSKA, veto dla PIS
maly245 / 85.225.133.* / 2016-01-17 22:31
No tak po cichu mówisz no nic dodać ni w ująć nie ma bata jesteś wyborca peło tam to norma.kto robi halas niby? Świnie z kodu a nie pis
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Parcel / 89.68.127.* / 2016-01-17 22:09
Parcie na szkło to mieli i maja POwcy,którzy zrujnowali polska gospodarke.
My,wszyscy prawdziwi Polacy-patrioci,trzymamy kciuki za obecny Rząd PiSu choć nie ma on łatwego zadania po tym,co zostawiła po sobie PO,która powoli odchodzi w przeszłość...
Poszkodowany1062 / 37.248.255.* / 2016-01-17 21:57
Zorbas twierdzi, że zrzeczenie się przez Polskę ewentualnych reperacji wojennych, czyli odszkodowań za straty poniesione w czasie II wojny światowej, nie zostało odnotowane w Sekretariacie Generalnym ONZ. Otwiera nam to drogę do upomnienia się o nie. A byłyby to środki niebagatelne, bo sięgające prawie 850 mld dolarów, czyli niemal trzech bilionów zł! To ok. 3/4 polskiego długu narodowego.
obywatel334 / 83.6.170.* / 2016-01-17 21:36
Andrzej Duda to wysokiej klasy specjalista od rozbiórki ustrojów konstytucyjnych.
ala22 / 84.205.97.* / 2016-01-17 21:27
a po jakiego wała ciągnąć tę wodę ze słowacji, czy 2km odległości to taki problem żeby takie same źródła znaleźć po naszej stronie granicy? Idiotyzm geograficzny...
Natenczas Wojski / 66.102.9.* / 2016-01-17 21:32
Najlepiej przesunąć granicę i po zawodach...
As12939 / 31.182.79.* / 2016-01-17 21:23
My, to jest obroncy demokracji za cztery lata przejmiemy władzę. Odbijemy Trybunał Konstytucyjny i wybierzemy do niego na zapas dodatkowo 80 sedziow z naszego nadania z kadencja dozywotnia, zeby byl jeszcze bardziej obiektywny i niezalezny w staniu na strazy demokracji w naszym kraju, który uzna za niezgodne z konstytucją wszystkie ustawy PIS-u. Unieważnimy następujace ustawy: 500 zł na kazde dziecko, wezmiemy sobie reszte waszych srodkow z OFE a odbity Trybunal to klepnie, powrócimy do wieku 67 lat uprawniajacego do emerytury, a nawet wam go dla waszego szczescia i bogactwa jeszcze podwyzszymy np do 85 roku zycia zebyscie mieli odpowiednio wysokie i godziwe uposazenia emerytalne na starosc, przywrocimy pelna odplatnosc za leki, po cichu skomercjalizujemy sluzbe zdrowia i edukacje, 6-latki poślemy do szkół, uwolnimy od podatków banki zagraniczne i supermarkety ( bedzie mozna wyprowadzac z Polski 100 mld dolarow w ciagu 4 lat, nie jak w latach 2008-2012 zaledwie 50 mld ), przywrocimy Bankowy Tytul Egzekucyjny, opodatkujemy albo lepiej - zlikwidujemy SKOKI, w trybie natychmiastowym cofniemy zakaz wyprzedazy polskiej ziemi cudzoziemcom i osobom podstawionym, sprzedamy ziemie, lasy i wszystko co jest " gesciejsze " od powietrza w tym kraju, pozamykamy wszystkie kopalnie, stocznie i zaklady zbrojeniowe zeby nie robic konkurencji tego typu zakladom w Europie Zachodniej...a potem czeka nas awansik na posadke w Brukseli za te antypolskie i proeuropejskie dzialanie, Angela potrafi docenic takie postawy. Przywrocimy analfabete na prezydenta, wsadzimy do więzienia Mariusza Kamińskiego, postawimy przed Trybunał Stanu wszystkich polityków PIS-u na czele z prezesem. W ramach odwlaszczania zawlaszczonych mediow na czele TV Republika stanie pani Lewicka, a wSiaci redaktorem naczelnym zostanie Stokrotka. Zrobimy jeszcze wiele dobrych rzeczy. Na przykład przyjmiemy 100 tysięcy islamskich uchodźców. Obalimy ten pisowski ciemnogród i nastaną czasy radosnej, prawdziwej Europy. Przywrocimy nalezny szacunek i czesc: chlopcom ze WSI, Rychom, Zbychom, Siawickiej, kamieni kupie i panstwu teoretycznemu. I zeby bylo tak jak bylo, a potem POsadka w Brukseli " odseparujemy sie od tego syfu ".
muk mak / 83.29.101.* / 2016-01-17 21:46
Troll? Pierwszy sekretarz, pardon prezes rozesłał nowy tekst? Radził bym jednak przeczytać artykuł pod który się go wkleja, może wtedy choćby zbliżony tematycznie był by.
Dominik407 / 81.190.233.* / 2016-01-17 21:35
Mów we własnym imieniu, po co się podszywasz pod swoich oponentów? Nie potrafisz dyskutować, niw rozumiesz, że inni mogą myśleć inaczej. Atakujesz KOD i powtarzasz slogany, które ci podadzą w tv, ubierasz to w prześmiewczą formę i myślisz, że jesteś zabawny. Powiedz dlaczego spoty twojej formacji nawołujące do dialogu nadal wyśmiewają opozycję i Komorowskiego, który zszedł ze sceny? To jest właśnie dialog w twoim stylu...
Krzysztof134 / 192.198.151.* / 2016-01-17 21:18

W sprawie Muszynianki interweniował nawet... Andrzej Duda. Jak się właśnie okazuje, skutecznie.


Ocho, Kawasniewski też chodził w koszulce Swarzędzkie Meble... CBA do doju!!!
Błażej94 / 78.11.209.* / 2016-01-17 21:14

podpisał się na przykład Andrzej Duda - ówczesny europoseł z frakcji Europejskich Konserwatorów i Reformatorów.

No nie wiem kto edytował ten tekst, ale konserwator, to może być zabytków, a konserwatysta, to konserwatysta! xD
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy