Forum Forum dla firmKsięgowość

Problemy z biurem rachunkowym, jak sobie radźić

Problemy z biurem rachunkowym, jak sobie radźić

arkadiuszlato / 2012-02-25 16:41
Witam,
prowadzę firmę i niestety mam jakiegoś pecha do biur rachunkowych. Ponieważ mam nietypową działalność to albo księgowe mają problem z fakturowaniem na czas, albo jak w ostatnim biurze, w ogóle przesuwają i "chowają pod kupkę" do czego doszedłem sam po interwencji w biurze. Średnio 70-130 faktur w miesiącu. Niestety nie mogę ufać już nikomu, ale kontrolować też nie będę, przecież nie za to płacę. Czy macie jakieś sposoby, albo przynajmniej proponujecie jakieś profesjonalne biuro - okolice Łodzi/Łódź ?
Wyświetlaj:
walicki / 213.156.109.* / 2012-03-03 02:26
zdecydowanie szukaj rozwiazan kompleksowych, to najlepsze rozwiazanie
obraniaczeq / 79.162.40.* / 2012-02-29 23:25
poszukaj biura, ktore da ci pewnosc, a przede wszystkim dostep do swoich papierow kiedy chcesz i jak chcesz, oczywiscie bez przesady ale tak stawiaj sprawe.
wl-accountancy / 46.134.96.* / 2012-02-28 13:44
Proponuję skoncentrować się na wyborze odpowiedniego biura, któremu będzie mógł Pan zaufać. Proszę sprawdzić dokładnie czy mają odpowiednią licencję, jak również porozmawiać o specyfice Pańskiej branży (proszę zwrócić uwagę czy biuro miało już wcześniejsze doświadczenia w tym zakresie). Ponadto, warto dokładnie dopytać się jakie są terminy dostarczania dokumentów do biura i jak szybko są one księgowane. Można też poszukać takiego biura, które umożliwi Panu przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną i zaoferuje dostęp do dokumentów przez Internet – to ułatwi kontrolę terminowości. Z pewnością w okolicach Łodzi znajdą się biura rachunkowe godne polecenia.

WL Accountancy Sp. z o.o., tel. 22 507 88 93; biuro@wl-accountancy.pl, www.wl-accountancy.pl
creation / 87.207.141.* / 2012-02-26 17:22
wolny rynek kolego, przeciez mozesz wybierac, a co wazne egzekfowac ustalenia umowy. jezeli biuro dwa razy robi babola, to nie plac i szukaj kogos z referencjami.

Najnowsze wpisy