Forum Prawo - porady i tematy

Proces cywilny ma przyśpieszyć

Proces cywilny ma przyśpieszyć

Money.pl / 2007-01-04 11:26
Komentarze do wiadomości: Proces cywilny ma przyśpieszyć.
Wyświetlaj:
historyk / 87.207.180.* / 2007-01-06 16:08
Ziobro nie dasz rady, zniszczą Cię. Zobacz jak jest oceniany Skrzypek. Sędziowie w Polsce są poza wszelką odpowiedzialnością. Zobacz jak byli karani komornicy. Człowieku stracisz zdrowie. Zobacz jak udało się dopuścić do pracy adwokackiej młodych prawników. Jesteś w Polsce. Powiedzą ci że psujesz państwo Prawo ma zostac taki jak zostało ustalone przy okrągłym stole i już
historyk / 87.207.180.* / 2007-01-06 16:07
Ziobro nie dasz rady, zniszczą Cię. Zobacz jak jest oceniany Skrzypek. Sędziowie w Polsce są poza wszelką odpowiedzialnością. Zobacz jak byli karani komornicy. Człowieku stracisz zdrowie. Zobacz jak udało się dopuścić do pracy adwokackij młodych prawników. Jesteś w Polsce. Powiedzą ci że psujesz państwo Prawo ma zostac taki jak zostało ustalone przy okrągłym stole i już
Teresa Lewicka / 83.27.167.* / 2007-01-05 10:04
Doskonała praca Pana Ministra i jego resortu.Mam sama przykre doświadczenia w kontaktach z sądami i adwokatami.Zresztą o sprawie pisałam również do Ministerstwa sprawiedliwości. Obawiam się jednak ,że lobby którego dotyczą zmiany jest dość silne i będzie b.trudno oczyścić ten "rewir".Jestem jednak optymistką obserwując działanie Pana Ziobro.Tak dalej.
j. / 83.18.19.* / 2007-01-04 11:26
> - Zdarza się, że ze względów zdrowotnych nie może on odpowiedzieć w ciągu dwóch tygodni i taka sankcja byłaby całkowicie niezasadna. Wywoływałaby ona kolejną reakcję tłumaczenia się i odwoływania.

Przypadki kiedy człowiek leży przez 2 tygodnie nieprzytomny są jak widać dużo częstsze wśród adwokatów niż reszty społeczeństwa.
babek / 81.219.22.* / 2007-01-04 22:41
brawo dla Człowieka Roku. Wreszcie dobrał się kaście do tyłka. Darmozjady
Petroniusz / 83.22.153.* / 2007-01-05 15:48
Popieram! Dość anarchi adwokacko-radcowskiej. Ustawić ich do piony.
radca / 83.29.202.* / 2007-01-07 11:13
Przesada w każda strone jest niedobra. Czy naprawdę
jesteśmy wyłącznie złym, pokrętnym społeczeństwem. Napewno są adwokaci i radcowie, którzy przeciągają sprawy, by więcej zarobić, ale nie przesadzajmy mówiąc, że
wszyscy są tacy sami. Co ma zrobic np. Sąd, kiedy czeka
rok, albo dłużej na opinię biegłych? Jesli ta opinia nie podob się stronie, wystepuje sie o nastepną itd. Nie wszystko da SIE SPROWADZIC do winy adwokatów, radców prawnych itd. Sądy nadto na ogół maja mało sal, mało sędziów i pomocniczego personelu.Generalnie jestem za usprawnieniem pracy sądów, ale z zachowaniem zdrowego rozsadku i bez stosowania tak bardzo popularnych teraz nagonek na poszczegolne korporacje.
Petroniusz / 83.22.153.* / 2007-01-05 15:48
Popieram! Dość anarchi adwokacko-radcowskiej. Ustawić ich do piony.

Najnowsze wpisy