prośba do Prokuratora..

rawi / 83.11.94.* / 2008-04-20 13:26
Witam!
Panie Prokuratorze, mam pytanie co robić? Kupiłem papiery BIOTONU po 1,13 PLN i jak do tej pory jestem sporo w plecy, ale co najgorsze kurs spada z każdym dniem! A do tego opinie na forum nie wróżą dobrze tej spółce. Co Pan poleca zrobić??
Wyświetlaj:
jarnis / 2008-04-29 07:29
siemka !!!!!!!!! Powiem Wam jedno jak było dobrze i szła giełda w górę wszyscy zachwalali Prokuratora teraz jak nie za bardzo wiadomo co będzie dalej to wieszacie na nim psy , zapominacie jednak ,ze to wy inwestujecie i tak naprawde to wy podejmujecie decyzje ale jak wam się nie chce sprawdzać danych spółek tylko kupujecie bo Prokurator dał rekomendację to jest tylko i wyłącznie wasza wina [choć uważam ze ma trafne rekomendacje w większości które podawał] Mam prośbę przestańcie obwiniać kogoś innego za wasze błędy miejcie pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Prokuratorze szacunek za to co robisz pozdrawiam
zupełnie zielona / 83.23.6.* / 2008-04-29 11:34
Odemnie też szacuneczek
Prokurator / 2008-04-21 16:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,rawi".
Opinii tych palantów z forum niebrałbym pod uwagę. Oni cały czas robią na mnie wrażenie jakby pan Ryszard K. płacił im za sprzedaż akcji ,,Biotonu" po tak idiotycznie niskich cenach na jego korzyść. Scenariusz jest prosty: Oni sprzedają za bezcen swoje akcje, pan K. im za to płaci i skupuje większe pakiety tych akcji. Zawsze zalecam nie sprzedawać żadnych akcji po cenie niższej niż Twoja cena zakupu. Innych powodów do takich spadków ceny akcji ,,Biotonu" nie widzę. Albo ktoś tym idiotom płaci za sprzedaż akcji ,,Biotonu, albo mają jakieś poważne wady wrodzone swoich mózgów. Każdy rozsądnie myślący inwestor spredaje swoje akcje wtedy, gdy dały mu one zadowalający go zysk. Cie kawe więc, jaki ,,ZYSK" osiągnęli Ci idioci, co sprzedawali akcje ,,Biotonu" po cenie 0,62 zł. na sesji w dniu 21.04 2008r.

Prokurator.

Prokurator
ppprzemo / 2008-04-23 20:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Prokuratorze,
zaglądam tu czasem z uwagą czytając Twoje posty. To, czy się zgadzam z Twoim podejściem czy nie jest moją sprawą i nie zamierzam tu roztrząsać różnic bo, jak słusznie napisałeś, masz swoje podejście do giełdy i inwestowania na niej. Szanuję je.

Proszę Cię jednak o zaprzestanie nazywania mnie:
- idiotą
- tchórzem
- osobą upośledzoną umysłowo
- osobą z poważną wrodzoną wadą mózgu.
Proszę również o zaprzestanie publicznego sugerowania niejasnych i sprzecznych z prawem powiązań z jednym ze znanych polskich inwestorów.

Każdemu aktywnemu inwestorowi zdarzają się niewłaściwe decyzje. Normalne. Jedni w takiej sytuacji będą ciąć straty a inni czekać z mocnym przekonaniem, że kurs odbije i przekroczy cenę zakupu. Profesjonalizm nakazuje nie wylewać tak negatywnych emocji w miejscu publicznym (bo o zaklinanie rzeczywistości Cię nie posądzam).


Kończąc, proszę Cię o odwołanie wielokrotnie powtórzonych obelg oraz sprostowanie nieprawdziwych informacji wygłaszanych powyżej.


Z pozdrowieniami,
ppprzemo.
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz / 83.8.121.* / 2008-04-24 20:27
normalnie się wzruszyłem. Jakiś ministrant? skaut? czy cymbał?
z_brzeszczot / 2008-04-21 18:21 / Leszcz uliczny

Cie kawe więc, jaki
,,ZYSK" osiągnęli Ci idioci, co sprzedawali akcje ,,Biotonu" po cenie 0,62 zł


Może w panice, żeby nie oddać niżej, lubo też z nadzieją, że niżej odkupią?
Zacząłem obserwować BIO całkiem niedawno z czystej ciekawości. Na forach rzeczywiście jest mnóstwo nieprzychylnych opinii, głownie dotyczących niespełnionych obietnic i co za tym idzie - przewartościowania akcji. Niemniej odnoszę wrażenie, że coś się kroi, ktoś zbiera... A jeśli zbiera na pewno nie po to, żeby stracić... Z drugiej strony dziś wywalane pakiety były rzeczywiście całkiem spore.. Stoję z boku i patrzę: sytuacja jest ciekawa:)
Pozdrawiam
Prokurator / 2008-04-23 12:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,z_brzeszczot"
Może w panice, żeby nie oddać niżej, lubo też z nadzieją, że niżej odkupią?

Jest takie przysłowie: ,,Myślał indyk o niedzieli, a..."
Jeśli mają nadzieję, że niżej odkupią, to chyba od ludzi bardziej upośledzonych umysłowo niż oni sami. Jeśli natomiast w panice, to świadczy tylko o ich tchórzostwie graniczącym z upuśledzeniem umysłowym.

Prokurator.
andrew69 / 2008-04-25 22:52
Ja mam tutaj inny scenariusz. Ktoś może sprzedawać po 0,62, bo złożył zlecenie stop, co na tak zmiennym rynku ma głęboki sens ("szybko tnij straty"). Przy tak dynamicznym spadku Bioton może być niebawem po 0,30, chyba że pan Prokurator zagwarantuje, że tak nie będzie. Dlatego ten co wywala po 0,62 niekoniecznie jest upośledzony, może poprostu gra wg zasad. Pozdrawiam.
TOMOK / 2008-04-23 16:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Czytam i nie wierzę...
tchórzostwie graniczącym z upuśledzeniem umysłowym
Proszę zastanów się co piszesz
Co ma piernik do wiatraka?
Nie masz za grosz kultury w sobie.
Widziałeś kiedyś osobę upośledzoną umysłowo, obcowałeś z nią?
Panie Prokurator jest Pan zerem dla mnie.
Echhh :-(
marbo / 2008-04-28 13:46 / Tysiącznik na forum
Coś ci się sączy z ust....
Czyżby jad?
Nie masz nic mądrego do powiedzenie - nie mów nic!
Milczenie jest złotem!!!
RaWi / 212.76.37.* / 2008-04-21 17:37
Dziekuje bardzo za zainteresowanie tematem i oczywiście za pomoc:-)
Pozdrawiam
RaWi
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy