Forum W wolnym czasieHobby

Prośba o wzięcie udziału w badaniu online

Prośba o wzięcie udziału w badaniu online

skomentuj
Spikowiec / 82.210.191.* / 2011-02-19 14:37
Drodzy forumowicze,

zwracam się do Was z nietypową prośbą - wzięcia udziału w badaniu. W ciągu ostatnich miesięcy, wraz z grupą studentów psychologii informatyki i komunikacji, zajmowałem się analizowaniem wyników przeprowadzonych dotychczas badań dotyczących wpływu gier (komputerowych i video) na dzieci oraz młodzież. Efektem owej współpracy jest utworzenie badania, którego celem jest sprawdzenie preferencji konsumenckich grupy wiekowej od 24 do do 45 lat.

W związku z tym chciałbym bardzo serdecznie poprosić Was o pomoc i wypełnienie stworzonego przez nas badania, którego jesteście idealną grupą docelową, a którego termin upływa za 2 dni. Badanie znajduje się na stronie http://www.dociekliwi.org, jest w pełni anonimowe, a jego wypełnienie zajmuje od 5 do 15 minut. Na końcu badania znajdziecie niektóre informacje dotyczące badanej przez nas tematyki.

Jeśli po wypełnieniu badania będziecie mieli jakieś pytania, serdecznie zachęcam na priv, nie chciałbym rozmawiać na jego temat, gdy potencjalni badani będą tu zaglądać.

Z góry wielkie dzięki :)

Pozdrawiam
skomentuj

Najnowsze wpisy