Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

prowizja w funduszach inwestycyjnych

prowizja w funduszach inwestycyjnych

Czytelnik money.pl / 87.105.36.* / 2007-02-21 23:03
Przegladam kalkulator funduszy inwestycyjnych i w niektorych miejscach widze ze prowizja za zakup lub/i sprzedaz wynosi 0 zl. Dlaczego? Czyby istnialy takie fundusze gdzie nie ma oplat za zarządzanie funduszem? Wskazowka mile widziana.
Wyświetlaj:
umika / 2007-02-23 07:47 / Bywalec forum
W mbanku nie masz żadnych, podkreślam żadnych opłat za zakup i sprzedaż jednostek funduszu. Przy sprzedaży odliczą ci tylko podatek o ile, a najczęściej tak jest zarobiłeś. Niestety małą mały portfel funduszy np. nie mają tak reklamowanej arki. Wają za to równie dobry aig. A brak opłat daje ci możliwość malutkiej manipulacji. Kupić jak Wig 20 spadł i zaczyna rosnąć a sprzedać jak sądzisz że idzie zwałka. Jeśli codziennie sprawdzasz notowania to fajna zabawa.
visnia / 2007-02-22 09:33
prowizja za zakup i itp. a opłata za zarządzanie aktywami to dwie różne pozycje. Czytaj prospektyinformacyjne tfi.pozdro.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy