Forum Forum inwestycyjneFundusze

PRZEDSTAWICIEL FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY

PRZEDSTAWICIEL FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY

agent11 / 213.76.114.* / 2006-05-19 14:22
Regulamin forum
Wyświetlaj:
Caravaggio / 80.53.48.* / 2006-12-18 15:27
Regulamin forum
maja / 212.76.33.* / 2006-05-22 18:47
branża napewno ma przyszłość. tylko na Boga nie polisy kapitałowe!!!! nie orientuje się niestety jak one na chwilę obecną są zbudowane ale sama taką założyłam jakieś 7 lat temu i bardzo tego teraz żałuję (rozwiązałam ją w zeszłym roku). być może "unowocześniły" się od tamtego czasu choć bardzo w to wątpie. przecież to strata pieniędzy!! oczywiście zgadzam się, że ubezpieczenie trzeba mieć, ale dlaczego od razu takie drogie?? i jeszcze rzekomo jest w nich część inwestycyjna.. tylko, że te pieniądze inwestowane są w wewnętrzne fundusze towarzystw, a ich wyniki nie są upowszechnione. dodatkowo gdybym dotrwała do końca umowy otrzymałabym mniej pieniędzy niż wpłaciłam. i jaka to ma niby być inwestycja?? nie chcę absolutnie podcinać ci skzydeł tylko, że pracując dla jednego towarzystwa możesz zaproponować wyłacznie produkty finansowe z jego oferty.. a dziś konkurencja na rynku jest ogromna i jeżeli ktoś chę się ubezpieczyć to kupuje tanie casco a jak chce inwestować to bezpośrednio w fundusze bo z nich jest największy zysk. a dla mnie osobiście polisy kapitałowe to przeżytek, zresztą nie wiem czy wiesz ale do tej pory padło ich ponad 4 miliony.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy