Forum Forum finansoweBanki

Przelew walutowy z mbanku do brytyjskiego lloyds wyszedl w zlotowkach a nie w funtach...i gdzie sa pieniadze?

Przelew walutowy z mbanku do brytyjskiego lloyds wyszedl w zlotowkach a nie w funtach...i gdzie sa pieniadze?

kamiwlondynie / 2010-09-28 00:51
m, wykonalam przelew walutowy SWIFT na konto w Wielkiej Brytanii jednak przez przypadek zostal wyslany w PLN a nie w GBP. Mam potwierdzenie wykonania przelewu, lecz z banku w UK otrzymalam informacje iz pieniedzy jeszcze na koncie nie ma.

Po kontakcie z mbankiem dowiedzialam sie ze:
'Jeżeli przelew był wykonany w PLN na rachunek w GBP podejrzewam że środki w momencie przyjęcia przelewu zostaną przewalutowane.'
'Natomiast nie wiem jakie dokładnie procedury obowiązują w banku odbiorcy przelewu.'
'Także proponowałaby skontaktować się z Bankiem odbiorcy.'
Powinien to być kurs banku odbiorcy. O ile bank odbiorcy przyjmuje przelewy w PLN.'

W Lloyds nie wiedzieli czy i w jakiej formie taki przelew zostanie przyjety i uslyszalam ze nocna infolinia nie zajmuje sie transakcjami miedzynarodowymi i mam zadzwonic rano.

A ja chce wiedziec gdzie sa moje pieniadze gdyz logowalam sie na oba i nie ma ich ani w mBanku ani w Lloyds !

Na stronie lloydsa nie znalazlam tabeli walut...
Skad moglabym sie dowiedziec po jakim kursie zostana te pieniadze przewalutowane?

Z gory dziekuje za kazda cenna informacje.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: