Forum Polityka, aktualnościKraj

Przemiana Palikota: Nawołuje do łamania prawa

Przemiana Palikota: Nawołuje do łamania prawa

Wyświetlaj:
POrażka / 213.158.197.* / 2010-05-17 17:26
Koniec żartów; paligłłup wyłazi z nory
plmbielu / 2010-05-17 14:43
Mamy kolejny cud , czyli cudowne nawrócenie Pana Janusza Palikota.
Czyżby otrzymał znak z niebios, a może to łaska boża spowodowała tak niespodziewaną odmianę ?
Prawdę mówiąc ten nowy wizerunek wzbudził we mnie w takim samym stopniu śmiech jak i politowanie.
Oczywiście historia zna takie przypadki na przestrzeni tysięcy lat. W przeszłości miały miejsce tego rodzaju nawrócenia pod wpływem różnego rodzaju bodźców lub innych szczególnych zdarzeń nadprzyrodzonych, często niemożliwych w sposób realny do wytłumaczenia.
Ale myślę, że każdy z nas wie że pewnych rzeczy nie da się zmienić a tym bardziej całkowicie wykorzenić. Nawet najbardziej oswojony i wytresowany dziki zwierz zostanie w głębi duszy krwiożerczą bestią, która w najmniej oczekiwanym momencie skoczy do gardła. I tylko respekt przed batem tresera hamuje jej zapędy. Ale wystarczy tylko mała chwila nieuwagi …

Patrząc na to kolejne piarowskie przedstawienie przypomniał mi się film, w którym jakaś młoda niewiasta w miejscu odwiedzanym głównie przez płeć przeciwną o ograniczonym poziomie myślenia i panowania nad instynktami, swoim sposobem bycia sprowokowała dla siebie bardzo bolesne zakończenie.
Aby w maksymalny sposób oddalić od niej wszelkie winy, które doprowadziły do takiego finału, adwokat kazał jej włożyć na rozprawę skromną kreację podkreślającą jej niebiańskie wnętrze oraz anielski charakter.

Moim zdaniem nowy gracz wyborczy w osobie Pana Janusza Palikowa otrzymał dokładne instrukcje od swojego przywódcy duchowego odnośnie tej partii szachów.
Na szczególną uwagę ( sam jestem inwalidą wzroku) zasługują grube okulary, które mają zagłuszyć i przykryć to wszystko czemu zawsze i w jaki sposób dawała upust ta jakże barwna Postać.

Zastanawia mnie tylko jedno w tych okularach. Czy faktycznie są to okulary korygujące wzrok ( nigdy wcześniej nie widziałem tego Pana jako„inwalidy wzroku” ) czy może rekwizyt wykonany na taką właśnie okazję z„zerówkami”. Zakładając że Pan Janusz Palikot nosił „kontakty” to „przerzucenie szkieł” za zewnątrz w idealny sposób odwraca uwagę właśnie od wzroku, który nie bez powodu nazywany jest zwierciadłem duszy. Właśnie wzrok zdradza prawdziwe intencje naszego rozmówcy.
Przecież rozmawiając z kimś, zwracamy szczególną uwagę na tą część ludzkiego ciała. Długie i zmysłowe spojrzenie może być oznaką uwodzenia. Natomiast unikanie wzroku za zakłopotanie, skromność lub nawet kłamstwo.

plmbielu
Pajchiwo / 2010-05-16 20:57 / Tysiącznik na forum

Przecież niedawno "Trójka" miała sukcesy, co raz wyższą słuchalność, wyszła na prostą, pozbyła się redaktorów z PiS-owskiego nadania, dziennikarze poczuli się niezależni - opowiadał Gazecie Wyborczej Olejniczak. - A teraz z powodu politycznych decyzji program zaczyna skręcać na prawo.

A może po prostu "na prawo" nam w tym momencie bardziej potrzebne? Zadał sobie ktoś z "martwiących się o Polskę" to pytanie?
m-kon-t / 87.105.137.* / 2010-05-16 19:36
GASI-PIES powraca do mediów po spec-naradzie w gronie: komorowski+tusk+palikot! widać, że WIOCHA przeważyła ...
Oborowy / 79.185.100.* / 2010-05-16 17:32
A gdzie jest prokuratura?? Dlaczego pozwala na łamanie prawa prze takich burakoposłów.
Nts / 94.246.127.* / 2010-05-16 16:16
TVP jest organizacją polityczną. Jak ktoś twierdzi inaczej, to jest idiotą. Palikot, to chamidło, ale tu ma rację.
cudacuda / 213.158.199.* / 2010-05-16 16:00
Mniejsza o WSI itd. ale żeby Komorowski nie miał tej wiecznie zbolałej miny jak sr_jący kot na puszczy...- no nie mogę na niego patrzeć!!!
a szkoda gadać / 83.28.171.* / 2010-05-16 15:36
Janusz to ty ?
Bez penisa ?
Wykastrowali cię ?
Taka odmiana.
gerteqt3 / 83.31.207.* / 2010-05-16 15:04
Tak panie, tonący brzytwy się chwyta
arch / 2010-05-16 15:26 / Tysiącznik na forum
Chaam zawsze będzie Chamem-- Na Wieki-- Wieków= Amen.
do Tow hrabiego herbu Czerwony Nochol KGBowskiego-- Bujać chcesz idż na huśtawki,
A żyrandole w Pałacu Namiestnikowskim-- pozostaw w Spokoju.!
szak / 83.20.239.* / 2010-05-16 15:54
Dla mnie wiarygodną telewizją jest telewizja publiczna.
Polsat i TVN wyrejestrowałem z kablówki już dwa lata temu.
Abonament płacę - bo jest to mój obowiązek - uważam,
że nawet patriotyczny obowiązek. Pozdrawiam
człowiek_myślący / 79.184.223.* / 2010-05-16 22:37

Dla mnie wiarygodną telewizją jest telewizja publiczna.
Polsat i TVN wyrejestrowałem z kablówki już dwa lata temu.
Abonament płacę - bo jest to mój obowiązek - uważam,
że nawet patriotyczny obowiązek. Pozdrawiam


Jak można uważać za wiarygodną, telewizję która jest rządzona przez jakąś partię? No normalnie w głowie mi się nie mieści co Pan napisał. Widzę tutaj wyraźne wpływy pisowskiej propagandy. Ciekaw jestem czy tadka rydzyka też pan wspiera jakimś niepisanym abonamentem ?

Najnowsze wpisy