Forum Forum finansoweKredyty

PRZEPRAWA Z BANKAMI

PRZEPRAWA Z BANKAMI

manka / 82.139.13.* / 2006-07-10 17:45
Witam! To co wyprawiaja nasze Polskie Banki to jest skandal na skale światową!!! Wiadomo reklama dźwignią handlu...Obeszłam wszystkie Banki jakie tylko są w moim rodzinnym mieście i w zadnym nie dostałam kredytu...ani nie został przyjęty moj wniosek o kredyt. Chciałam 15tys pln na 5 lat ale umowe o prace mam do 2009 roku.Żaden Bank nie chcial ze mna rozmawiac albo zadali zaswiadczenia od pracodwacy ze zatrudni mnie w 2009 dalej.Przeciez zaden pracodawca takiego kwitka mi nie wystawi.Malo tego jezdzialm do wroclawia do mbanku stracilam pieniadze na dojazdy cenny czas na decyzje czekalam tydzien i nie dostalam kredytu.Obecnie mam zlozone papiery w kolejnym banku w lubinie gdzie decyzja miala byc na drugi dzien od czwratku poprzedniego tygodnia czekam na nia ciagle jestem zwodzona.Przecież to skandal jak banki nas zwyklych ludzi traktują.Wiadomo, ze na dzisiejszym rynku pracy o umowe na stale jest ciezko to po pierwsze po drugie male dochody jak bym miala 3tys dochodu nie staralbym sie o kredyt tylko bylabym w stanie odlozyc....o co tu w tym wszystkim chodzi moze ktos mi wyjasni???Po co te reklamy "kredyt w 15min" "decyzja w 24H" etc.SKANDAL NA RYNKU BANKOWYM!!!! Nie ma w Polsce Banku, ktory udzieliby mi takiego kredytu zostaja lichwiarze :)pozdrawiam
KML / 2006-07-13 07:09
Witaj... jeżeli chodzi o Banki to niestety każdy z nich się zabezpiecza przed "trudnymi kredytami". Każdy bank ponosi pewnego rodzaju ryzyko z udzieleniem kredytu, nawet takiego do 15 tyś. Jeżeli Ci odmówiono znaczy się że jesteś dla nich klientem zbyt ryzykownym, sam fakt że chcesz kredyt na 5 lat a umowę masz tylko do 2009 roku automatycznie Cię skreśla jako "dobrego kredytobiorcę". Gdybyś napisała, że chcesz kredyt na 3 lata to myślę ze powinni Ci udzielić, z drugiej jednak strony jeżeli skrócisz okres kredytowania, automatycznie zwiększa się Twoje miesięczne obciążenie tym kredytem. Zastanów się zatem dobrze czy chcesz wziąć kredyt w takiej wysokości. Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, nie kuś się na ogłoszenia na słupach typu „pożyczka od zaraz” w firmach typu: „…” gdzie Panowie na łyso ogoleni ściągają co tydzień raty oraz odsetki rzędu kilkudziesięciu procent!!!!
Wyjaśniam Ci już poco banki tak się reklamują, zatem wyobraź sobie właśnie po to aby przyciągnąć jak najwięcej klientów, A to że im odmawiają kredytu to normalne. Odmówią Ci 15 tyś ale mogą Ci zaproponować mniej oni i tak na tym skorzystają. Zapewne jak poszłaś do nich to w kilku zaproponowali Ci założenie rachunku a później miałabyś możliwość skorzystania z kredytu. To są typowe chwyty reklamowe, nie sprzedadzą jednego, uda im się drugi produkt sprzedać.

Do jakiego banku pójść ?? mogę Ci tylko podpowiedzieć że powinnaś poszukać banku spółdzielczego, gdyż te banki cieszą się największym zaufaniem wśród lokalnych społeczności. Oczywiście jeżeli nie miałaś styczności z żadnym z takich banków to będziesz dla nich klientem obcym i również mogą na Ciebie patrzeć jak inne banki, ale z doświadczenia wiem, że może się udać.

Ostatnia moja rada. Naprawdę zastanów się nad kredytem w takiej wysokości, gdyż w przypadku utraty pracy możesz mieś poważne problemy.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: