Forum Forum inwestycyjneForex

Przewidziany jest wzrost wartosci dolara?

Przewidziany jest wzrost wartosci dolara?

filutek1 / 196.207.47.* / 2007-07-28 21:36
Niech ktos madry mi powie, bo nie wiem czy wymienic mam na zlotowki, duzo stracilam w ostatnich latach i marze zeby sie poprawil, ale marne chyba nadzieje
Wyświetlaj:
MRT666 / 62.233.181.* / 2007-08-02 11:08
tak poszybuje w niebo jak eksporterzy ropy zrezygnują z rozliczania w dolarach :)

www.peakoil.pl
sendman / 87.205.213.* / 2007-07-31 12:17
Nawet nie mówcie. Gdy $ był po 4 zł, byłem panem świata. Gdy był po 3,60, miałem spotkanie z doradcą walutowym. Gdybym go posłuchał wtedy........ :(.
Słucham teraz. Jaki jestem wściekły, że wtedy zachowałem się jak d........
Szybko odrabiam straty.
londyn / 2007-07-31 03:09
To ze doler pojdzie do gory to na pewno po nastepnych wyborach a USA ale to moze zajac z 3 lata i jak wejdziemy w strefe EURO to nie wiadomo jak sie to odbije na dolaze. To co ja bym ci doradzil to znalesc dobre bioro maklerskie i zainwestowac je w akcje sprzedawane na gieldzie amerykanskiej.Jak Apple albo Boing a jest ich tysiace.
fahofiec / 2007-08-01 18:32
Akcje takich dużych korporacji są zbyt stabilne, by umożliwić wysoką stopę zwrotu, więc może się okazać, że nawet mimo wzrostu cen tych papierów możemy nic nie zarobić, a nawet stracić ze względu nna spadek wartości dolara, a to jest moim zdaniem nieuchronne, nic nie wskazuje na większy wzrost ceny amerykańskiej waluty w najbliższym czasie. Osobiście wątpię czy dolar w ogole kiedykolwiek urośnie - amerykańska gospodarka rozwija się coraz wolniej, a większość analityków zgodnie przewiduje jej kryzys.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy