Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Putin: UE jest nieszczera w sprawie Gazociągu Północnego

Putin: UE jest nieszczera w sprawie Gazociągu Północnego

Wyświetlaj:
jake / 87.203.96.* / 2007-09-27 10:59
tylko zapomnial wytlumaczyc dlaczego buduje za dwa razy takie pieniadze jakie kosztowalaby budowa rurociagu w wersji ladowej.W ogole mowienie przez tego ludobojce
Putina o kwestiach rynkowych jest co najmniej smieszne...
absurd / 85.255.177.* / 2007-09-21 11:55
Putin reprezentuje interes rosji .. i nie mozna mieć do niego o to pretensji .. z rórociagiem północnym faktycznie został co nieco ograny przez ue a posrednio i polskę. i nie dziwi mnie to ze rosja buduje rurociagi w strone najwiekszego przyszłosciowego regionu gospodarczego swiata .. czyli pacyfiku. za pare lat kiedy budowa w tamtym kierunku dobiegnie końca .. rosja moze wogóle przestac liczyc sie z eu .. dla nas oznacza to tylko wyzsze ceny i kłopoty z zaopatrzeniem w gaz .. ale takie sa skutki politykierstwa miedzynatodowego .. wszystkich uczestników . i tak w ostatecznym efekcie za wszystko zapłaca konsumenci.
promienieX / 79.187.37.* / 2007-09-21 11:31
a ilu dzisiaj Czeczenów zabijecie ?
jakieś zwiady bombowców nad Norwegia, jakies rakiety w Gruzji, cały czas mieszqają na świecie od II WŚ.
zdziwiony / 150.254.147.* / 2007-09-21 10:21
myslałem, że to niemożliwe, żeby Putin używał racjonalnych argumentów. A tu proszę, i w dodatku prawie mnie przekonał

Najnowsze wpisy