Forum Forum ubezpieczeńNa życie

PZU CREDO na zycie.

PZU CREDO na zycie.

krisgt2 / 2009-03-18 20:06
Prosze o pomoc, jak odzyskac pieniadze wplacone na w/w ubezpieczenie. Od roku 2001 wplacilem ok. 25000zl i teraz kiedy sytuacja zmusila mnie do zdeponowania pieniedzy chca wyplacic ok. 15000zl! Troszeczke spora ta prowizja?! Moze ktos podpowie jak odzyskac wlasne pieniadze?
Wyświetlaj:
gruby 78 / 77.253.35.* / 2015-03-11 11:55
PRZEZ DWANAŚCIE LAT WPŁACAŁAM PIENIĄDZE NA POLISĘ
CREDO na kwote 15 tys. zł gdzie po skończonym terminie wypłacają 11 tys. z kchakiem.
Pytam się co zeżarło 4tys. gdzie odsetki ??
Nie dajcie się ludzie nabrać to jest czysty wyzysk
kazik55 / 89.73.178.* / 2010-02-28 12:23
Mnie też to spotkało jest to złodziejstwo w biały dzień.Wycofujcie to jak najszybciej ,bo płacąc dalej więcej tracicie.Byłem w biurze PZU to mi powiedziano że w tym czasie był taki przelicznik.Wstyd firma z takimi tradycjami i tak ludzi kantuje.Komentując kuzynka B gdzie ty widzisz tą dobroć ,kolosalne zyski dla PZU a dla klijenta ogromne straty.
lezdrub / 79.185.90.* / 2009-03-27 18:29
kisgt. Zapamiętaj i powiedz to innym.
Produktów dwa w jednym sie nie kupuje, bo póżniej są takie konsekwencję.

Takie produkty ubezpieczeniowe jak masz to są takie kosztowne buble.
łukasz80 / 2010-03-04 18:39 / Bywalec forum
Tutaj mysle jest jeszcze problem tego ,ze jednak ludzie nie szukaja dobrego ubezpieczyciela tylko ida tam gdzie jest taniej.
aaudytor / 2010-03-04 16:50 / Bywalec forum
Torpedujesz te produkty, a wiele osób z nich korzysta jednak i mając możliwość samemu decydowania w dużej mierze o przepływie i podziale środków, na pewno na tym nie traca w dłuższej perspektywie.
kuzynkaB / 85.222.12.* / 2009-03-27 00:27
Witam !
Zapewne przy polisie otrzymała Pani oWU i tabele tzw. wykupu ( czyli rezygnacji z polisy ), które pokazują jaką kwotę otzryma ubezpieczony w każdym kolejnym roku , kiedy będzie chciał zrezygnowac z ochrony ? Credo to b. dobre ubezpieczenie, za dobre i kosztowne więc już go nie ma w sprzedazy. W przypadku zgonu gwarantuje dwie wyplaty ( chciała Pani zabezpieczyć kogoś ? ) ; jedną w ysokości 50% sumy ubezpieczenia 9 w przypadku zgodnu w wyniku wypadku + 100% sumy ubezpieczenia ) a na koniec umowy cała zwaloryzowana czyli aktualna w dniu wyplaty suma ubezpieczenia. Jakie ryzyko T.U. przyjęło ? wypłata dwóch świadczeń (niemalych) i gdyby np. śmierć nastapila w pierwszym roku umowy przejęcie opłacania składek przez cały okres umowy . To oczywiście kosztuje i trzeba ze składek takie ryzyko zabezpieczyć. może jednak warto zrezygować z czegoś innego ? Przepraszam ,pisze tak bo własnie miałam podobną sytucję , mam niepełnosprawne dziecko i polisa credo jaką również posiadam ma je własnie zbezpieczyć . Dlatego poszukałam innego rozwiązania. Pozdrawiam serdecznie . ela

Najnowsze wpisy