Forum Forum inwestycyjneFundusze

PZU MAŁE I ŚREDNIE SPÓŁKI

PZU MAŁE I ŚREDNIE SPÓŁKI

J.T. / 83.27.93.* / 2007-08-23 13:46
Proszę o doradztwo w sprawie funduszu PZU MiŚS, jużdośc dużą kwotę straciłam na tym funduszu i też nie wiem czy to się odbije .A druga sprawa to mam ulokowane pieniądze tez w fundusz ING SUBFUNDUSZ AKCJI , zainwestowałam w marcu, też już jestem stratna i nie wiem co robić .Przegapiłam okres ,w którym mogłam sprzedać i zarobić teraz jest znacznie zapóżno.Ale mam pewne obawy czy nie stracę jeszcze więcej ,czy to nie koniec korekty?
Wyświetlaj:
sebastian9 / 91.94.17.* / 2007-08-24 17:33
Jeśli ma Pani ochotę, to zapraszam do kontaktu, pokaże jak z tym się uporałem.
zyga07 / 217.74.68.* / 2007-08-30 11:25
Ja tez mam taki problem z FIO PZU MiŚ. Ulokowałem kasę na początku lipca, i to doradził mi jeden z największych niezależnych doradców finansowy w kraju :). juz byłem w stanie wypłacic kasę z tego funduszu na początku sierpnia ale wg. mnie od 6-12 miesiecy powinnismy się odbić. NIe jestem analitykiem, w przypadku gdy istnieje duże ryzyko że odbicie jest nie możliwe proszę sposób aby odzyskać kase którą przeznaczyłem na fundusz w PZU.
andstein / 89.78.18.* / 2007-08-28 18:57
Jestem zainteresowany Pana receptą na straty w Pzu proszę o radę
cortez / 2007-08-23 22:40 / Bywalec forum
Czy oprócz tych dwóch funduszy masz jeszcze jakieś inne w portfelu, bo jeśli tak to po raz enty na tym forum zadaję pytanie o dywersyfikację. Jeśli nie to w porządku. Trafiłaś na gorszy okres, ale jeśli planujesz inwestować jeszcze przynajmniej 2 lata, to myślę że siedź w tych funduszach. Ewenwentualnie, gdy wyjdziesz na plus - konwertuj na inne. Poza tym sama sobie odpowiedziałaś na pytanie, więc po co się męczę:

zainwestowałam w marcu, też już jestem stratna i nie wiem co robić
.Przegapiłam okres ,w którym mogłam sprzedać i zarobić teraz jest znacznie zapóżno
J.T. / 83.27.115.* / 2007-08-24 10:21
Nie mam innych funduszy , oprócz tych co wskazałam wyżej .Boję się czy może stac sie tak,że wszystko stracę i żeby coś odrobić będe czekała na to bardzo długo.Z góry dziękuję za odpowiedż

Czy oprócz tych dwóch funduszy masz jeszcze jakieś inne w portfelu, bo jeśli tak to po
raz enty na tym forum zadaję pytanie o dywersyfikację. Jeśli nie to w porządku. Trafiłaś
TaS / 2007-08-24 17:04 / Tysiącznik na forum
zasadniczo jak stracisz wszystko to raczej juz nie odrobisz... bo ZEREM trudno sie obraca :)

ale jak stracisz "prawie wszystko" to moze moze...

dobry przylkad: historyczny wykres UniGlobal...
TaS / 2007-08-24 01:55 / Tysiącznik na forum
tjaaa...

popatrz Cortez ilu jeszcze przyjdzie tu z takim pytaniem? powinnismy jakie FAQ lub jak wole ja Faku zrobic :)
cortez / 2007-08-26 15:45 / Bywalec forum
Powoli odbiera mi to zapał do odpowiadania na takie pytania. A propozycja FAQ byłaby na najlepszym pomysłem:) Zaoszczedziłoby to czasu i zamiast odpowiadania na te same pytania, wywiązałaby się tutaj bardziej konstruktywne, wymagające, merytoryczne wątki:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy