Forum Polityka, aktualnościKraj

Radziszewska zostaje na stanowisku

Radziszewska zostaje na stanowisku

Money.pl / 2010-09-29 16:59
Komentarze do wiadomości: Radziszewska zostaje na stanowisku.
Wyświetlaj:
iugj / 188.33.96.* / 2010-09-30 01:07
PO-BOLSZEWIA PROWADZI BURZLIWĄ DYSKUSJĘ: CZY 2 + 2 = 4 ?

Trudno oczekiwać aby w szkole o określonym profilu wychowawczo-aksjologicznym dopuszczać osoby, które jawnie (prowokacyjnie ?) przeczą tym wartościom.

ROZWÓJ TOTALITARYZMU.
Trzy etapy: 1. kwestionowanie oczywistych prawd i zmienianie znaczenia pojęć
2. tworzenie z incydentalnego zdarzenia nowej normy społecznej (słynny Wowa w rosji sowieckiej, który był chwalony za złożenie donosu na rodziców , a u nas alicja tysiąc)
3. atakowanie ludzi za krzewienie prawdy i dobra. U nas mamy już trzeci etap!!!!!!!!
EURO STUDENT / 2010-09-29 18:52
Pani Radziszewskiej już radzę rozglądać się za nową praca. Jej czas w PO jest tylko do wyborów.
rembert2 / 2010-09-29 18:57 / Tysiącznik na forum
A niby dlaczego w szkole jakis gej czy lesba ma uczyc moje dzieci i mowic ze to normalne?Te wrzaski homo staja sie juz nudne,niech spadaja,over
EURO STUDENT / 2010-09-30 09:15
nie mam do tego zdania. walka raczej toczy się z pedofilią a nie lesbijkami czy gejami. Być może jest taka możliwość ale trzeba jeszcze przeprowadzić odpowiednie badania psychologa. Być może w tej grupie drzemie potencjał do kształtowania w odpowiednich zakresach wiedzy. oby tylko nie uwydatniali swoich poglądów dzieciom. trzeba zbadać temat,
rembert2 / 2010-09-30 10:49 / Tysiącznik na forum
Chodzi raczej o wplyw na psychike dzieci.Zadna eurotolerancja nie moze zabronic rodzicom wychowywania w duchu pewnych wartosci i mam prawo zadac tez tego od szkoly.A stanowisko ze np szkola katolicka musi zatrudnic nauczyciela niezaleznie od preferencji seksualnych jest absurdalne.
cascader / 83.29.15.* / 2010-09-29 16:59
Atak homotalibów został odparty - czają tylko gdzieby tylko mine podłożyć i wyrwac dla siebie jakis tłusty kęs - te paraorganizacje homoczłowiecze czuć lodziarnia na odległośc
pan władek / 89.231.114.* / 2010-09-29 19:02
tak to niestety wygląda.

Najnowsze wpisy