Forum Forum inwestycyjneFundusze

Ranking na najwyzsza 3 miesieczna stope zwrotu...

Ranking na najwyzsza 3 miesieczna stope zwrotu...

grzmod / 212.76.33.* / 2006-01-25 12:29
Witam!

Co prawda gram na gieldzie dopero od ok polowy listopada 2005 roku ale wydaje mi sie ze osiagam bardzo dobre wyniki....
Przez te niecale 3 miesiace zdolalem osiagnac 66,53% stope zwrotu:-)
Napewno znajda sie tacy co zarabiaja 2 albo nawet 5 razy wiecej i wlasnie chcialbym zeby pochwalili sie tym na otwartym forum...
Wpisujcie prosze jaka najwyzsza stope zwrotu udalo sie Wam osiagnac przez 3 miesiace gry(oczywiscie nie koniecznie te ostatnie;)
Za wszystkie komentarze z gory dziekuje:-)

Pozdrawiam!
Wyświetlaj:
Benek / 80.195.198.* / 2006-02-08 19:04
A ile wuciągneliście za ostani tydzień ?
Robson / 199.64.72.* / 2006-02-01 15:07
Witam

Gram od końca grudnia i mój obecny wynik to 58 % ( 1.02.06). Nie siedziałem w tych spółkach , które same nakręciły takie wyniki ( np. Skotan, Grupa Onet czy Swissmed )
a raczej aktywnie układałem tygodniowy czasem krótszy portfel . Nie wiem dokładnie ale przeiwinęło mi się ok 15-20 spółek. Nie inwestowałem w spółki typowo spekulacyjne - pewnie gdybym to robił wynik byłby jeszcze lepszy. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy