Forum Forum finansoweKredyty

Raport BIK a kredyt (np. mieszkaniowy/hipoteczny)

Raport BIK a kredyt (np. mieszkaniowy/hipoteczny)

Atos / 83.27.30.* / 2006-02-15 22:47
Witam.

Czy ktoś z Was orientuje się, jak traktowany jest nastepujacy zapis w BIK-u dla osoby krotko po studiach (pracujacej na umowe o prace od roku z dochodami rzedu 3200 netto):

rachunek biezacy:
- status platnosci rachunku normalny (0-30 dni zaleglosci)
(tak samo najgorszy status rachunku)
- data zamkniecia rachunku 31-10-2004

historia rachunku:
status platnosci - jak wyzej
kwota do splaty 20 pln
saldo naleznosci wymagalnych 19
liczba zaleglych platnosci 0
saldo kapitalowe 19
laczna kwota 0
i dalej 0

Co oznacza to wszystko? Co to jest "rachunek" w tym raporcie - rachunek tej osoby nie zostal zamkniety, chodzi o jakies wygenerowane 'zobowiazanie' az do momentu jego splaty?

Zapis dotyczy jakiejs glupiej sytuacji (niepoinformowana o oplacie za karte debetowa, ktora sciagnieto z konta akurat gdy pieniadze byly na lokacie, opoznienie kilka dni z terminem splaty), ta osoba nie miala nigdy zadnych "zobowiazan" (zadnych kredytow, kart kredytowych, itp.).

Jak to jest traktowane przez banki przy kredytach?
Wyświetlaj:
andy1 / 199.67.140.* / 2006-02-24 15:33
wszystko zalezy od banku ale jezeli zaległosci byly do max 30 dni to nie ma wiekszych przeciwskazan dla bankow
Halina / 83.23.247.* / 2006-04-10 02:41
Czy ktos , kto znalazł się w BIK u, ponieważ jego działalność z przyczyn oboektywnych nie powiodła się, ma po prostu zostać przekreslony? Chcę zaciągnąć kredyt hipoteczny, by spłacić tą zaległość, mam szansę wyjscia z tej nie szczęśłiwej sytuacji, ponieważ żona prowadzi działalność gospodarczą, która dzięku Bogu się rozwija, ale jak ją rozwinąć skoro żaden bank z mojego powodu nie chce udzielić kredytu hipotecznego, by jej działalność toczyła się "pełną parą"potrzeba wkładu finansowego, ale niestety moje niepowodzenie ciąży na niej, a tym samym na mojej rodzinie.Czy tzn. ,że nie mamy szans na rowój?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: