Forum Polityka, aktualnościKraj

Referendum w Warszawie. PO będzie zniechęcać do udziału w nim

Referendum w Warszawie. PO będzie zniechęcać do udziału w nim

Wyświetlaj:
d0r / 83.12.255.* / 2013-10-11 22:48
„Pracuję w jednym z urzędów dzielnicy w Warszawie. Jestem referentką w dziale obsługi mieszkańców. Piszę i proszę o interwencję, bo czuję, że to referendum może być sfałszowane. W środę przed końcem pracy usłyszałam od mojej przełożonej, że środa była ostatnim dniem, kiedy warszawiacy mogli dopisywać się do listy uprawnionych do głosowania. Podobno dopisało się więcej osób niż przewidywano. Instrukcja "z góry", która przyszła do urzędu, a którą nam pracownikom przekazała kierowniczka - nie iść w niedzielę na referendum, nie głosować, zostać w domu i O ZGROZO! zachęcać do tego rodzinę i znajomych!!! Byłam oburzona!!! Oczywiście, to nie było polecenie, ale kierowniczka zasugerowała cicho, że "góra może to sprawdzać, a potem konsekwencje wyciągać" - TAK TO NAZWAŁA, to cytat!!! Wiem, że nie tylko nasz dział usłyszał tę "instrukcję z góry". A skoro tak - ten kuriozalny zakaz dotarł również do innych urzędów!! To skandal!! Jestem oburzona!! To uderza w moją wolność!! Czuję się zastraszona. Planowałam iść na referendum, a teraz czuję presję, że jeśli pójdę i postawię swój podpis to Pani Prezydent pozbawi mnie pracy... Bardzo proszę o interwencję, proszę o przekazanie dalej, nagłośnienie, nie wiem, co jeszcze można zrobić. Do wielu członków debaty wtorkowej konferencji nie znalazłam kontaktu, piszę więc do Państwa Posłów. Nie podam Państwu swojego prawdziwego imienia i nazwiska, bo nie chcę stracić pracy zawczasu....Urzędniczka z Ratusza”.

http://niepoprawni.pl/blog/705/bezkarnosc-odradzajacego-sie-totalitaryzmu
widoczek / 77.242.233.* / 2013-10-11 21:14
dlaczego ten naród jest traktowany jak narzędzie manipulowany przez kogoś który czerpie z tego korzyści . Co to znaczy będę zniechęcał ???? żeby nie uczestniczyć w referendum za czasów tzw. niby niedobrej komuny ludzi starszych dowożono do urn wyborczych , robiono referendom w szpitalach w zakładach karnych , pouczano jak kreślić . A wczasach niby demokracji zniechęcać , to znaczy czegoś się bać , gołym okiem widać jest to żałosne .
Stylizator / 91.228.88.* / 2013-10-11 11:50
Tu nie chodzi o ataki pod czyims adresem badz tez o kierowanie argumentow tego typu: "Bardzo bym nie chciał, żeby w poniedziałek po referendum w Warszawie cieszył się Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, ojciec Tadeusz Rydzyk." Czemu nie mają się cieszyć? Nie ma nic złego w tym że człowiek inny odczuwa radosc..To nie jest wartosciowa merytorycznie argumentacja.
szary człowiek / 95.49.48.* / 2013-10-08 13:21
Najgorsze, że chce wszystkich zrobić bezdomnymi, bezrobotnymi, cieciami. To wszystko w tym temacie
mk34 / 194.153.119.* / 2013-10-08 12:42
a Ja jestem bardzo zadowolony z tego co wydarzyło się w Warszawie za rządów Hanki i w du*ie mam wszystkie PISy. Ludzie, ogarnijcie się, przecież to wyłącznie walka polityczna o władzę, a PISowi wcale nie zależy na dobru stolicy i jej mieszkańców. I kogo będziemy mieli za prezydenta miasta?, no kogo?, na bank nikogo z PIS, bo ta partia jak dla mnie już dawno powinna zniknąć ze sceny politycznej. Wygrana PIS w wyborach prezydenta miasta, co wydaje się być praktycznie nierealne, da nam jedynie kilka ulic imienia Lecha i posłów PIS którzy zginęli w katastrofie, plus pomniki i krzyże na rondach. Bez sensu
Waniek / 2013-10-08 12:53 / Bywalec forum
A kto ci powiedział że wygra pis lub po może wygra ktoś zupełnie nowy. Spoza układu politycznego!!!! Potrzeba nam świeżości pracowników samorządowych starym naciągaczom, którzy mówią jedno robią drugie dziękujemy. (do domu)
demokorata / 77.252.179.* / 2013-10-08 12:17
Bardzo bym nie chciał, żeby w poniedziałek po referendum w Warszawie cieszył się Vincent Rostowski, Donald Tusk, Paweł Graś i inni, że nie ma kontroli na politykami i mozna miesiącami wciskać kit i kręcić lody.
QQRYKU / 94.42.189.* / 2013-10-08 12:14
a i tak wasz premier pwiedział, ze jak przegra Hanka to zrobi z niej Komisarza Warszawy.

Prawa Rzeczpospolitej sa dla was igraszką.

Może w końcu Polacy was wreszcie pogonią, bo sodówa wam wali po głowie.
atelie / 94.42.189.* / 2013-10-08 12:17
problem jest jednak w PKW !
dwa serwery wyborcze znajdują się w Moskwie, a i cała wierchuszka PKW jeździ na szkolenia do Maskwy.

do dzisiaj PKW nie wyjaśniła 2 milionów Głosów Nieważnych z poprzednich wyborów samorządowych.
guru122 / 77.253.232.* / 2013-10-08 11:40
To po co zmienialiśmy ustrój, skoro politycy tak wybiórczo stosują zasady demokracji? To już chyba komuna była bardziej demokratyczna! Jeśli warszawiacy mają dość HGW to powinni ją swoimi głosami zwolnić z roboty! MAJĄ DO TEGO PRAWO!
krzysztof42011 / 2013-10-08 11:38
Te BUFONY już za dużo sobie POzwalają....Prawdziwy nadymany Bufon ....rodem z kryminału i taki będzie mnie pouczał czy mam głosować czy nie....Widać jaką miarą trafia w demokrację której tak naprawdę u nas nie ma....musimy tym nicPOni uświadomić gdzie ich miejsce
czytelnik55789 / 83.0.166.* / 2013-10-08 11:32
Chyba czegoś nie rozumiem? Powinien Pan zachęcać swoich zwolenników do czynnego udzialu w referendum, to ma być demokracja, a nie sięganie do wzorców z 1947 roku, gdzie propoganda nakłaniała 3 x NIE. Czyżbyśmy cofnęli się w czasie?
dgerhyaer / 87.205.236.* / 2013-10-08 11:27
Bardzo prymitywne to straszenie rydzykiem, macierewiczem ale w sam raz dla ostatnich oglupialych lemingow.
Prawda jest taka, ze pierwszy raz od dluzszego czasu spoleczenstwo ma okazje odegrac sie na po i tusku.
Czy to zrobi? Zobaczymy.
Troche zimnej wody na rozgrzany leb tuskowy by sie przydalo.
Tępa Brzytwa / 79.188.39.* / 2013-10-08 11:23
Już po PO
eldorado / 193.108.194.* / 2013-10-08 11:11
Ludzie w Słupsku, Czeladzi też nie idźcie do referendum - tam trzeba pokazać tym z POszutów, gdzie jest ich miejsce. Natomiast w Warszawie spotykamy się 13 paźdzsiernika przy urnach - niech to będzie dla tych bufonów, arogantów - czarna niedziela. Panie Graś czy liście u Niemca już wygrabione, czy wszystko na zimę posprzątane - tam się Pan weź za robote a od Warszawy - wara
Krzysztof325 / 31.182.64.* / 2013-10-08 11:07
Sen przestępcy nigdy nie jest spokojny. Polacy to dla nich najgorszy z koszmarów.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy