Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Religa: W tym roku nie będzie podwyżek w służbie zdrowia

Religa: W tym roku nie będzie podwyżek w służbie zdrowia

Wyświetlaj:
keti / 83.4.110.* / 2007-02-24 15:26
Moim zdaniem to już po Polsce i trzeba zpier....gdzie inmdziej.
Ja pracuję w służbie zdrowia mam troje dzieci zarabiam 1tys a rachunek za gaz dostałam - 700 zł no i co mamp. Religa zrobić? Pewnie nie powinnam mieć tyle dzieci albo w ogóle bo jak bym była sama to wyłączyłabym ogrzewanie
nicki / 81.15.250.* / 2007-02-19 21:36
sluzba zdrowia od lat nieefektywna , droga oraz zle zarzadzana marnotrawi publiczne srodki. Podwyzki w sluzbie sa calkowicie nieuzasadnione, poziom swiadczonych uslug jest bardzo niski. Nie chcialbym tu przypominac dziesiatkow przypadkow chamskiego zachowania sie lekarza, lecz nalezy dodac, ze na zachodzie lekarz jest sluga pacjeta. Srodki jakie sa wydawane na sluzbe i tak sa za wysokie w stosunku do tego co otrzymujemy w gwarantowanym koszyku swiadczen. Kwalifikacje sa wzglednie niskie, sprzet mimo wielu zakupow odbiega znacznie od tego spotykanego w amerykanskich klinikach.nie warto wiele placic za bezwartosciowe uslugi.. moim zdaniem lekarze i personel medyczny jest tylko kwiatuszkiem w butonierce.
barszcz83 / 62.21.16.* / 2007-02-20 00:43
w 100% zgadzam sie z pierwszym zdaniem. reszta to stek populistycznych bzdur calkowicie oderwanych od rzeczywistosci. nie jestes w ogole zorjentowany w temacie wiec lepiej byloby gdybys nie podejmowal glosu w obcej Ci materii.
barszcz83 / 62.21.16.* / 2007-02-20 00:41
w 100% zgadzam sie z pierwszym zdaniem. reszta to stek populistycznykch bzdur calkowicie oderwanych od rzeczywistosci. nie jestes w ogole zorjentowany w temacie wiec lepiej byloby gdybys nie podejmowal glosu w obcej Ci materii.
lork / 83.5.173.* / 2007-02-19 23:20
składka jest 2 razy niższa niz w Czechach lub na Słowacji i to są wysokie nakłady?Wiem jak wygląda opieka zdrowotna w Angli---myślę,że nie za bardzo wiemy co mamy za te pieniądze i nie doceniamy tego.Co do kwalifikacji lekarzy to bywa różnie ,ale to są fantazje,że tam jest lepiej.Sam tego doświadczyłem.Różni nas tylko to,że tzw społeczeństwo uważa tu naszych lekarzy za nieuków,konowałow i łapowników a tam ci sami lekarze są doceniani i finansowo i stanowią elitę tamtejszej społeczności
Kiler / 89.174.249.* / 2007-02-19 20:49
Smutna rola. Takie podejscie p.Religi to gwoźdż do trumny leczenia w Polsce. To wielkie środowisko ma system oligarchiczny. Większość bezwzględnie wyzyskiwana przez nadzorców i państwo (udające że tak być musi). W tej mętnej wodzie świetnie pływają cwaniaczki i oszuści. brawo!
czater / 2007-02-19 19:38 / Tysiącznik na forum
Przeciez kasa na podgrzewane chodniki i swiatyinie opatrznosci skas musi byc :)
pacjent / 81.210.21.* / 2007-02-24 12:21
Zgadzam sie z poprzednim komentarzem,nie stac nas na tekie wydatki, tymbardziej ze nawet bogatsze kraje nie marnotrawia tak pieniedzy jak u nas. Jeszcze troche a nas nie bedzie mial kto leczyc , chyba ze same miernoty ktorych nikt za granica nie bedzie chciał !!!!

Najnowsze wpisy