Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Renata Beger: Odpocznę, jak pójdę siedzieć.

Renata Beger: Odpocznę, jak pójdę siedzieć.

Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.221.* / 2006-08-18 13:05
Pani Renacie wyrządzono wielka przykrość i jest to wysoce naganne. Jeżeli tę przykrość wyrzadzil wymiar sprawiedliwości ferując niesprawiedliwy wyrok ; jestem przekonany że jest on niesprawiedliwy, to sprawiedliwość winna zarumienić się ze wstydu. Społeczeństwo płaci podatki i wymaga od władzy wyjątkowych cech sprawiedliwości społecznej. Obserwuje wystąpienia Pani Beger w publikatorach i mam do niej absolutne zaufanie, że dla ludzi jest przyjazna i stara sie autentycznie pomóc ludziom. Publikatory podały do wiadomości że ponad 1000 osób było przesłuchwanych i potwierdziło, że to nie ich podpis, ale to było przedtem, sprawa była naglaśniana wręcz skandalicznie i co sie stało? Pani Beger została ponownie wybrana do Sejmu, bo ludzie nie uwierzyli, że posłanka mogła osobiście oszukać wyborców, ale prokuratora robiła swoje jak walec drogowy żeby rozgnieść obywatela jak robaka. Zastanawiam sie ,dlaczego Komisja Wyborcza nie sprawdziła list a zaczekano z tym, az do zapoczątkowania wielkiego śledztwa po latach przez prokuraturę >> czy dlatego ze mamy za dużo prokuratorów którzy wyszukuja sobie pracę, ale czy to jest własciwa rola prokuratury?. Ludzie niewinni i skromni nie maja szans na obrone bo system organizacyjny prokuratury jest podobny jak działala komuna, wielu prokuratorow prowadzi dana sprawę od wniesienia aktu oskarżenia do sądu i poprzez dyżurnych prokuratorów aż do wyroku. Zaden prokurator dyżurny w sądzie nie pochyli sie serdecznie nad sprawą , stąd tyle wyroków skazujących w drugiej instancji >> wyroków w zawieszeniu - wydawanych po to, zeby skazany nie mógł sie dalej odwoływać >> pozostaje tylko droga ułaskawienia przez Prezydenta.
Przy ogłoszeniu wyroku nie uczestniczy prokurator wnoszący sprawę do sądu, żeby nie patrzeć w oczy skazanemu za czyny nie popełnione. System sprawiedliwości jest tak zbudowany żeby dokopać najsłabszemu, mam nadzieje, że Pani Beger rozpozna, że te rozwiązanai z komuny rodem, winny być natychmiast zmienione. Będę całym sercem za Pania w całym okresie sądowych przepychanek , aby sprawiedliwości stało sie zadość, i zeby Pania uniewinniono.
Jeżeli tak sie nie stanie to utracę zupełnie zaufanie do wymiaru sprawiedliwości. Należałoby wprowadzić kasy fiskalne do gabinetow adwokatów, wówczasw pozostana dowody zaplaty i możliwość wyegzekwowania fachowej obrony, żeby prokuratura nie pisała aktów oskarżenia na niewinnych ludzi, żeby prokurator ponosił konsekwencje oskarżenia w złej wierze.
waz(USA) / 62.233.214.* / 2006-08-18 16:14
Nowe polskie synonimy:

Obserwator = duren
pchelek / 195.187.99.* / 2006-08-17 15:32
Redakcjo szkowa Waszej marki na takie samobronowe dno
arto / 83.27.169.* / 2006-08-17 22:56
skadze... ja sie ubawilem sluchajac p.Begger o ktorej dawno nie bylo... w koncu mamy sezon ogorkowy... wiecej takich wywiadow.. pozdrowienia
desir / 2006-08-17 14:14
Tak tak Pani poseł nie od dziś się przepracowuje; własnoręcznie wykonać tysiące podpisów ta zajęcie na kilka zimowych wieczorów...
Mops / 83.22.193.* / 2006-08-17 13:25
Jeżeli sąd ( jakiejkolwiek instancji zresztą) wyda wyrok korzystny dla przedstawicieli obecnej władzy wtedy mamy do czynienia ze sprawiedliwością. Jeżeli zaś rozstrzygnięcie jast niekorzystne ,wtedy wiadomo ,że sąd jest skorumpowany ,broni przestępczy układ itp.
Miro_s / 212.244.61.* / 2006-08-17 13:02
Nic o takiej osobie. O takich się nie rozmawia, nie kłania się ani nie odkłania się. I najlepiej ignorować. A Wy redakcjo Money.pl marnujecie czas.
arahat / 83.24.137.* / 2006-08-17 12:55
lenin wiecznie zywy a nwet zdublowany...
LENIN / 83.238.240.* / 2006-08-17 19:30
Nie obrażaj Lenina,begerowa mogła by mu najwyżej oficerki glansować!
Zofia R. / 80.55.141.* / 2006-08-17 09:41
Jestem pełna podziwu dla Pani dotychczasowych dokonań. 85 tys. zł /no może trochę więcej bo jeszcze do tego dochodzą pewnie jakieś koszty dodatkowe/ to naprawdę śmieszna cena za czteroletnią kadencję w Sejmie. Nie mniejszy podziw wzbudza u mnie stwierdzenie na temat korupcji sędziów. Ktos tam coś powiedział / w stylu opowiadał dzięcioł sowie/ a Pani ,było nie było poseł a więc reprezentant Narodu powiela to z lekkością motyla. Piękny wzorzec postępowania. Życzę Pani również aby spełniło się wreszcie Pani marzenie i żeby trafiła Pani wreszcie za kratki. Ja nikomu źle nie życzę , tym bardziej nie życzę więzienia gdyż jest to zapewne niezwykle bolesne doświadczenie. Jednak jeśli ktoś do tego dąży to proszę bardzo. Jedna tylko rada Pani Reniu : niech Pani wytnie jakiś lepszy numer to wtedy kratki na bank. Za sześć złotych w Polsce nie stosuje się kary pozbawienia wolności jak widać. Lepiej pójść wzorem Przewodniczącego i ogolić komuś łeb oraz spuścić manto. Wtedy więzienie pewne a to przecież przepustka do ministerialnego stołka w Rzeczpospolitej nr 4.
Zofia R. / 80.55.141.* / 2006-08-17 09:43
P.S. O te pieniądze ,które na Pani będą wisieć w związku z wyrokiem proszę się nie martwić. I tak zapłacimy my , z podatków.
Liberał / 83.27.117.* / 2006-08-17 08:58
Skoro chce odpocząć to niech się nie odwołuje. Sędziowie skorumpowani?? I kto to mówi, Wstydzę się przyznać, że jestem polakiem bo łączą mnie z takimi jak ona. Powinni ją posadzić dla pezykładu, wtedy posłowie Samoobrony kilka razy by pomyśleli zanim złamią prawo a wtedy mało by ich było w parlamencie :)
ws / 83.31.146.* / 2006-08-17 15:23
Jeślichcesz być dobrym Polakiem, to się tego nie wstydź. Co do pozostałej treścu nie mam uwag. Niektóre może bym nawet poparł.
lala / 83.21.134.* / 2006-08-17 08:28
a co z korzysciami uzyskanymi droga przestepstwa, konkretnie falszerstwa? nie poczuwamy sie zeby oddac? i poslujemy sobie dalej wesolo?
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-17 08:16
"Pójdę odsiedzieć, a co mi tam. Odpocznę przynajmniej."
Idź Renatko - ta myśląca mniejszość społeczeństwa również odpocznie. A nawet odetchnie z ulgą.
I dziwić się, co myślą o nas inni, gdy tacy ludzie są naszymi reprezantami w Brukseli...
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-17 08:18
literówka, miało być: reprezentantami
majofonez / 217.30.159.* / 2006-08-17 10:53
Źle,gorzej,Giertych!
Głupi,głupszy,Renia!
pchelek / 195.187.99.* / 2006-08-17 15:35
glupi, glubszy ......................................................................................................................
.....................................................andrzej lepiej .................................................. ...................
............................................................................................................ renia
ws / 83.31.146.* / 2006-08-17 15:26
Psychiatrzy mają inną skalę. Obawiam się, że tak szfując słowa mi też nie zdobyłbyś wysokiej oceny. Może lepiej milczeć? Wtedy nie widać kim się jest. Co najwyżej "mrukiem".
de / 84.151.244.* / 2006-08-17 19:50
owsa ,owsa,owsa.......
tatko / 2006-08-17 22:08 / Tysiącznik na forum
Jej owies niepotrzebny. Ona sex uwielbia...

Najnowsze wpisy