Forum Polityka, aktualnościPolityka

Renata Beger skazana na 2 lata

Renata Beger skazana na 2 lata

Money.pl / 2008-06-19 13:19
Komentarze do wiadomości: Renata Beger skazana na 2 lata.
Wyświetlaj:
semeo / 2009-04-10 15:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
renacie tylko seks i owies w głowie, a k****** w oczach
!!!!!!!!!
Twoja Aneta / 83.6.52.* / 2009-04-01 00:45
Oooo, jaka podobna do pewnej sklepikarki z Łowicza i siostry ciotecznej pewnego sekretarza (SLD) z UG. Bardzo wysko się ceni i nie bierze 1200 za noc, jak Aneta K., prawda Jadzia ? Powiedz mi złotko ze Złotowa, jakiej branży masz sklepiki i czy znasz pewnego sklepkarza z Warszawy, człowieka z listy WPROST ? Z materiałów prasowych wynika, że bywałaś na imprezkach w Poznaniu z pewnymi bossami. Handel ludźmi z Lepperkiem (P) to znacznie lepszy interesik, prawda ? Zasiadasz w komisjach afer, które sami wywołujecie ? Kto handlował Anetą K. szujo ? Kto jak nie Jaruś wyraził zgodę na założenie mi podsłuchu i podglądu ? No i Jadzieńko, jeszcze ten emerytowany Policjant, mąż Zosi. Twój brat jest chrzestnym - Zosi syna. Nie znasz go Jagudko, to Ci przypomnę. A umarzane sprawy w Łowiczu to co ? A kradzieże dokumentów z mojego domu, kto to robił ? Chciało się zatrzeć ślady, prawda ? Czy Lepper dał Ci już nagrodę z EU za kłamstwa o Anecie K , a przecież działaliście w porozumieniu. Wszystkich już odpowiednio nagrodził. Za chude masz wąsy aby mi podskakiwać cwaniaro ! Mnie już na życiu nie zależy, wszystko mi jedno mogę zginąć, ale nie dam się cwaniakom i napewno nie Tobie ! Nie będzie rodzina Boguckich mną rządziła i na mnie się dorabiała. Endriu Lepper - dziś milioner. "Podsłuch i podgląd" spółka medialno - telekomunikacyjna MNI SA i Szeptel, a wszystko to zarobione na Anecie K. którą sprzedał, razem z Twoim bratem ciotecznym i sekretarzem UG. Tyle w temacie cwaniaro !
Łysa Aneta Krawczyk / 83.6.77.* / 2008-12-26 20:16
należałam do Samoobrony, to już dziękuję. Nigdy do takij Partii nie należałam. Nic więcej nie mam do powiedzenia.
obserwator / 2008-06-19 18:59 / Tysiącznik na forum
Pani Renata została skazana na 2 lata w zawieszeniu, dużą grzywnę i obciążona ogromnymi kosztami procesu. Oskarżyło ja państwo prawa o fałszowanie list wyborczych, tak podają wszystkie publikatory. W imieniu państwa prawa oskarży j prokuratura a jaka ona jest widać z komisji sledczych. Czy prokurator oskarżający byl dobrym prokuratorem czy było to oskarżenie polityczne. Skaniam się że było to oskarżenie polityczne i z państwem prawa nie mające nic wspólnego. Nie znam tej Pani, widziałem j kilka razy w telewizji i w czasie obrad sejmu i jestem przekonany że to dziennikarze i ich zachlanność dolewały oliwy do ognia. Publikatory nie mówią że fałszowala listy, Pani Renata mowi że jest niewinna, zatem czy Sąd udowodnil że falszowala osobiście. Bylem kilka razy w sądzie i nie wierzę w instytycję sprawiedliwości, tam wydaje się wyroki, tam TEMIDA ma zakryte oczy, zatem wyroki są wyrokami ze sprawiedliwością nie mające nic wspólnego.
Jakich prokuratorów mamy to widać na komisjach sprawiedliwości, bo sami prokuratorzy mowią że są środowiskiem zazdrosnym o sukcesy zawodowe i maja wady jak większość obywateli. Mam osobiste przekonanie że wszystkie wyroki zapadle z oskarżenia publicznego , gdzie wydaje się wyroki w zawieszeniu, winny być ewidencjonowane i podawane do publicznej wiadomości ich uzasadnienia, wowczas jak osoba skazana twierdzi że jest niewinna. Tylko Prezydent może osobę skazaną w drugiej instancji ułaskawić. Czy istnieja inna mozliwość od wyroku ktry zostal wydany przez Sad , a osoba skazana twierdzi ze jest niewinna. Państwo prawa jeżeli wydaje wyrok w zawieszeniu to należy być ostrożnym, że prokurator i sąd poprzez manipulacje dowodami, może skazać osobę niewinną. Telewizja podała przyklad skazania kilku pracowników firmy o molestowanie seksualne w wyniku oskarżenia przez koleżankę w tejże pracy. Strona oskarżajaca i Sąd wydały wyrok skazujący mimo że Ci Panowie mieli rodziny i dzieci. Dopiero wskutek interwencji Helsińskiej doprowadzono do ponownego procesu ktory wykazal niewinność tych zamkniętych i skazanych obywateli, bo kopleżana sklamala. Oskarżyciele publiczni nie zauważyli że klamie, być może chceli ugrać awans zawodowy. Dzisiaj obserwujemy inny proces o molestowanie z udziałem dzialaczy samoobrony ale juz przy drzwiach zamkniętych aby obywatele nie dowiedzieli się prawdy, bo wyrok to nie jest prawda ostateczna. Zatem czy Pani Renata ktora miała armię sympatykow ktorzy zbierali na pojedyńczych kartkach podpisy i następnie je przekazywali do komitetu wyborczego. To oni zbieracze podpisów z nadgorliwości mogli dokonać wpisów nie zdając sobie sprawy że to jest karalne. Publikatory podawały nieraz że i w listach komisji wyborczych wystepowały nazwiska ludzi ktorzy umarli i nik urzedników nie ścigał z oskarżenia publicznego. Zatem jak ma się obronić osoba oskarzona z inicjatywy państwa prawa, jeżeli urzednik będący prokuratorem nie postępuje zgodnie z zasadmi sprawiedliwości. Myślę że ten wyrok jest kolejnym wyrokiem ktory winien wywolać dyskusje , czy obywatele mogą czuć się bezpieczni w państwie prawa, ktore sądzi okrotnie maluczkich a rekiny maja się dobrze.
Wapniak / 2009-04-05 11:04 / Tysiącznik na forum
"obserwator" - przecież kiedyś napisałem na tym forum o bolszewii w nowym rozdaniu...
Pozostaje tylko pytanie na ile bardziej wyrafinowanym!?
Ursan6 / 2008-06-19 16:08
Ciekawe, dlaczego sąd nie uznał, ze powinna zwrócić - no, może nie całe - ale przynajmniej większość poselskich diet, które zostały wyłudzone? Czy jest to kolejny pokaz mozliwości układu?
GB* / 83.14.120.* / 2008-06-19 16:39
W tak prawym, sprawiedliwym i demokratycznym kraju z pewnością uposażenie poselskie będzie zwrócone budżetowi państwa sic!?
Szkoda gadać / 83.24.165.* / 2008-06-19 14:15
To ta sama Beger, której taśmami tak się zachwycaliście wszyscy!
Wtedy była ulubienicą TVNu, GW i tuskolubów wszelkiej maści. Dziś wiadomo, kim jest naprawdę...
pitt2 / 77.253.143.* / 2009-04-11 08:19
~szkoda gadać - przecież Beger , Lepper to wasi idole - pisiorowcy. To był WASZ rząd. Choć bys nie wiem jakie kity tu wciskał wszyscy wiedzą jak było. Samoobrona i PIS to bardzo udane małżeństwo.
Yzgfrzd / 85.222.34.* / 2008-06-19 17:43
Szkoda gadać - widzę, że masz dobry wzorzec w postaci Jacusia Kurskiego - specjalisty od kłamstw i pomówień. Ty starasz się jemu dorównać w opluwaniu i szkalowaniu tylko jesteś bardzo prymitywny w swoich kłamstwach. W tych mediach , które ty ciemniaku wymieniłeś Renatka była pośmiewiskiem tylko ty mała istoto tego nie załapałeś. Nawet już nie chcesz pamiętać , że to twój wódz kartoflem zwany zaprosił kanapę Renatki do współrządzenia tym Krajem zwanym IV RP . Na szczęście bardzo krótko to trwało a twoja ulubiona partia zgodnie ze swoją symboliką stara się opluć każdego.
Bo PiS to skrót od Pluj i Szkaluj.
sceptyk / 2008-06-19 14:29 / Tysiącznik na forum
Co więcej:
dla TVN i GW była wtedy również wzorem przyzwoitości i rzetelności.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-06-19 13:43
Satysfakcja. teraz trzeba skazać tego pacana z PiSu, który ją korumpował.
Szkoda gadać / 83.24.165.* / 2008-06-19 14:17
Raczej: którego na pańcia usiłowała podstępem na minę wpakować. I nie pacana. I nie ma go za co skazywać, dziecko.
cobithree / 2008-06-19 13:19
moze wreszcie spotka jakiegoś ogiera

Najnowsze wpisy