Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sąd skazał Renatę Beger na dwa lata więzienia

Sąd skazał Renatę Beger na dwa lata więzienia

Wyświetlaj:
sld / 217.153.189.* / 2009-07-09 19:12
to jest właśnie polskie prawo. zal.
sadman40 / 212.244.80.* / 2009-06-23 12:42
Niedobrze się robi od tych polskich pseudo-działaczy politycznych. Ludzie! Na jakim poziomie świadomości jest to polskie społeczeństwo wybierając krętaczy na posłów? Mam 40 lat i jak strajkowałem w 89 roku na uczelni to myślałem, że przez te 10-15 lat ludzie zrozumieją na czym polega prawość, demokracja i gospodarka rynkowa. Ale nie, to chyba jeszcze całe moje pokolenie musi wymrzeć zanim Polska oczyści się z całej tej plugawości, kumoterstwa, poplecznictwa i wiary w boga celem uzyskania lepszej pozycji społecznej i materialnej. Co mają zrobić ludzie, którzy chcą uczciwie pracować i się rozwijać??? Chory kraj. 30 tysięcy dla pracownika to roczny dochód a Pani Beger taką kasę w ciągu miesiąca trzepała. Co to za kara? Przecież ta Pani popsuła na wiele lat całą scenę polityczną. Odebrała normalnym ludziom wiarę w słuszność oddawania głosów. Dobrze, że chociaż granice się otwarły, i że moje dzieci będą mogły stąd wyjechać bez przeszkód.
A Kaczorek ma motorek / 85.221.175.* / 2009-06-22 18:49
Taki wyrok jest skandalem i zachętą dla innych że opłaca się fałszerstwo !
Bo cóż takiego ten wyrok oznacza:
że w tak poważnej sprawie można fałszować i zostać Posłem ,pełnić bezkarnie funkcje posła ,pobierać pensje i profity zasłaniając się jednocześnie immunitetem poselskim być nietykalnym do czasu ustania immunitetu

grzywna 30 tyś. w porównaniu z osiągniętymi korzyściami jest śmieszną sumą a orzeczenie kary pozbawienia wolności i zawieszenia jej warunkowego wykonania śmieszy, ośmiesza wszystkich Polaków
ośmiesz procedurę sądową cały system Wymiaru Sprawiedliwości przecież mieliśmy fałszywego posła w Rządzie któremu nic nie można było zrobić
asdadd / 193.108.177.* / 2009-06-22 10:31
Jak ja tej baby nie trawie...Pani ze wsi do potegi...prosze spojrzec na jej mine...nawet czerwono-bialego krawatu ubierac nie musi widac ze SAMOOBRONA...Ktos wie ilu czlonkow tej parti zostalo skazanych prawomocnymi wyrokami...?
historyk / 79.185.230.* / 2009-06-22 11:37
Samoobrono - oczysc sie bo tacy liderzy cie kompromituja-a lwy czekaja..............................
gaal / 212.76.37.* / 2009-06-22 21:24
rzeczywiscie nie ma Pani Berger szczescia.A trzeba bylo przeskoczyc do PELO napsioczyc glosno na szmoobrone,ze niby straszni.i kwita.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
życzliwy / 83.12.11.* / 2009-06-23 15:35
prosze usunąć wpis gaala, sugeruje ,że Sądy w polsce nie są niezawisłe.Tymbardziej że opinia ta podyktowana uprzedzeniami politycznymi.
jacorf / 2009-07-05 13:07
Nie są niezawisłe i służą interesom najgorszej maści zdrajców, złodziei. Nie jest to zresztą dziwne. Dziwne by było jakby służyły uczciwym.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]

Najnowsze wpisy