Renta za łapówkę

Money.pl / 2006-07-29 02:22
Komentarze do wiadomości: Renta za łapówkę.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.213.* / 2006-07-29 10:04
sprawa jest bardziej złożona niż się wydaje, nacisk na uzyskanie renty jest potężny ze strony samych zainteresowanych, gdyby nie dawali pieniędzy nie byłoby sprawy. Jest tyle dobrych rzeczy do kupienia, oprzeć jest się trudno. Gdyby były kasy fiskalne każdy grosz bylby rejestrowany i dokumentowany>> do dzisiaj nie wprowadzono kas fiskalnych w gabinetach lekarzy, adwokatow ale za to wprowadzono na siłę w taksówkach.
Tylko dyscyplina i rejestrowanie tam gdzie następuje wypływ pieniądza budżetowego może wpłynąć skutecznie na proces wychowania społeczeństwa. W komunie każde kombinowanie było akceptowane bo to zaświadczało o sprycie każdego, pozytywnie wyróżniało kombinatora, dla osiągnięcia celów całej reszcie niedostępnych. Obecnie kontrolowane zakupy policyjne skutecznie wyeliminuja renty za łapówki bo strach ma dobry wpływ na samoograniczanie.
cdd / 84.172.123.* / 2006-07-29 02:22
sprzedajne holoty nie robila by tego. Ile to tych fikcyjnych rent juz jest placonych az dziw ze ten system jeszcze jest w stanie to wyplacac. Lekarze, pielegniark,urzednicy niby dumne zawody. Bardziej uczciwi od tych ludzi sa biedni smieciarze ktorzy zbieraja zlom i papier. Dla mnie sa bardziej wartosciowi jak ci "pseudo kapitalisci" okradajacy po czesci siebie i swoich kolegow z budzetowki. Zwolnienie dyscyplinarne i brak mozliwosci wykonywania zawodu to radykalne ale jedyne lekarstwo na ta patologie. Polska jest zepsuta na wielu szczeblach dlatego tylko radyklane srodki maja jakis sens, reszta to tak jakby choremu na raka podawac aspiryne.
cdd / 84.172.123.* / 2006-07-29 02:23
co to jest dla tego lekarza 8 tys zl kary jak on tyle pewnie mial dziennie ewentualnie max. tygodniowo
tomer / 4.159.174.* / 2006-07-29 06:20
8 tys zlotych kary to tyle ile ja lekarz specjalizujacy sie zarabiam przez 9 miesiecy na reke. Piszcie, ze nie mozecie uwierzyc i jaki to ze mnie konowal.

Najnowsze wpisy