Forum Forum dla firmDotacje

Roaming: W Unii będzie taniej

Roaming: W Unii będzie taniej

Money.pl / 2012-02-17 10:05
Komentarze do wiadomości: Roaming: W Unii będzie taniej.
Wyświetlaj:
reszka / 2012-02-22 10:22
O nadciagającym tanim roamingu mówi sie już od ładnych paru lat - ostatnio czytałam, że w końcu pojawi się w 2015 r., więc jeszcze trochę, a to i tak nic pewnego... Ja na razie tak samo ratuje się kartą Simx, o której nota bene ktoś mówił w podobnym kontekście. Ja czuję, że prędzej świnie zaczną latać, niż zwykli operatorzy obniżą ceny :P
dagmaraKa / 2012-02-20 11:31 / Bywalec forum
Dopiero w 2014? To i tak trochę późno, bo roaming mamy straszny, to znaczy starszne stawki, pzrecież takie rozmowy międzynarodowe w ogóle, ale to w ogóle się nie opłacaja.
sesemol / 2012-02-20 10:19
No właśnie, ciekawe, dlaczego jedni mogą mieć niskie stawki, a inni nie... Znam SimX, słyszalem też o paru podobnych operatorach, a jakoś najbardziej popularne sieci wciąż mają ceny z kosmosu.
kicker / 2012-02-17 10:05
Tylko jakoś na rynku sa operatorzy tacy jak Simx, którzy oferują niskie stawki za połączenia międzynarodowe (często za 1/5 tego, co proponują najpopularniejsze sieci) - może warto zacząć szukać takiej alternatywy, zamiast pozwalać się naciągać? "Rynek dyktuje ceny" - ale skoro na rynku sa i tańsze opcje jak Simx, to chyba można taniej, prawda?

Najnowsze wpisy