Forum Polityka, aktualnościKraj

Robert Biedroń ukarany za "polityczny przekręt" PO

Robert Biedroń ukarany za "polityczny przekręt" PO

Wyświetlaj:
takmyślę / 78.8.128.* / 2013-01-08 14:35
ATAKUJĄ – przykład: red. t. wołek dzisiaj rżnie głupa o zagrożeniu demokracji w Polsce, bryluje na „salonach III RP” i w tzw. „wolnych mediach” (TVN 24, TOK-FM, GW, ...) , a przecież pamiętamy, że kilka lat temu zorganizował wyjazd do Londynu z misja poparcia dla ... gen. a. pinotcheta! Na tej podstawie wiemy wszystko o poglądach redaktora, m.in. wiemy że WOŁEK WALCZY O DEMOKRACJĘ W STYLU GEN. PINOTCHETA! Wiemy też, że taka demokracja bardzo się podoba „salonowi”, tj. właścicielom wydawcom i bywalcom TVN24, TOK-FM, Tele 5, ...
(j. żakowski, t. lis, w. kuczyński, r. giertych, m. olejnik, m. środa, j. senyszyn, ...), a także prezydentowi komorowskiemu, który w 2011 roku odznaczył red. wołka. Więc zwolennicy ONR-u nie bójcie się, macie w „polskich” mediach swoją ikonę – jest nią red. t. wołek! PS. dla mnie wiarygodnością "mediów" (wydawców, wlaścicieli i tzw. dziennikarzy) jest właśnie ten stosunek do red. t. wołka oraz palikota, a także zachowanie post-PZPR-owskich funkcjonariuszy na państwowych urzędach (np. w kancelarii prezydenta)
Chyba podróżnik / 2013-01-08 15:10
Szczerze powiedziawszy ja bym uważał z ukaraniem Pana Posła Roberta Biedronia. Jeszcze oskarżą o homofobie , a nie daj Boże jeszcze o antysemityzm i rasizm do tego...co wtedy?!
bsf / 159.205.224.* / 2012-09-12 17:04
KÓltÓra POlityczna

Nałęcz, pytany w Radiu ZET, z czym kojarzy mu się hasło „Obudź się Polsko”, odpowiedział: „(...) wiadomo, to jest przecież hasło hitlerowców z lat 30., którzy Niemców chcieli budzić (...).

"Rzeczpospolita" dotarła do notatki instruktażowej, którą mieli dostać politycy PO. Według wytycznych, za aferę Amber Gold odpowiedzialne są rządy PiS i SLD, za czasów których swoją działalność rozpoczął Marcin P. Rzecznik PO Paweł Olszewski zaprzecza, by taka notatka powstała, ale zawartą w niej tezę potwierdza. Co na to opozycja? Według Grzegorza Napieralskiego (SLD) to dowodzi tylko tego, że "PO jest obnażona". - Nie mają pomysłu, więc wszyscy są dookoła niedobrzy, a przypominam, to Platforma rządzi od pięciu lat - podkreśla

Najnowsze wpisy