Forum Polityka, aktualnościKraj

Rodziny wielodzietne. "Polska powinna je wspierać"

Rodziny wielodzietne. "Polska powinna je wspierać"

Wyświetlaj:
ceres / 87.99.40.* / 2013-01-07 12:01
A ja nie chcę aby z moich podatków dofinansowywane były rodziny wielodzietne.Jak ja samotnie wychowywałam swoje dziecko to nigdy nie otrzymalam żadnej pomocy a byla taka sytuacja i dano mi do zrozumienia że ja i moje dziecko bez ,,tatusia,, to patologia.Jak się chce dziecko to trzeba mieć na dziecko -to odpowiedż kapłana i reszty tzn.państwa-należy też ponosić konsekwencje swoich bezmyślnych czynów---tak usłyszalam.Nigdy nie skamlałam o pomoc tak jak teraz się robi eksponując swoją gromadę!
dsfdffsdfdsfdsfsd / 178.36.1.* / 2013-01-07 12:08
Nie rozliczałaś się z podatków razem z dzieckiem??
Cezaryna / 2013-01-07 14:59
Ja się obawiam że za nieðługo już nie będzie rodzin wielodzietnych w naszym kraju... jestem ciekaw kto w przyszłości będzie utrzymywał emerytów... Platforma Obywatelska robi wszystko żeby wszystko zamieść pod dywan, do czasu aż sami nei przestaną rządzić, a później niech dzieje się co chce... widać o czyj interes tak naprawdę walczą działacze z Platformy... nie wiem czy nie powinni się przechrzcić na Platformę Polityczną.
pogorach / 178.216.91.* / 2013-01-07 10:03
pracuję po 12 godzin, moja żona też ma etat. przy trójce dzieci wystarczy, żeby przeżyć. staram się, żeby wykształciły się jak najlepiej i kładę nacisk na obce języki. to ważne, bo jak dorosną, muszą jak najszybciej uciekać z tego chorego kraju. muszą zrobić wszystko, żeby ich pieniądze były bezpieczne i nie zasilały portfeli polityków, urzędasów i złodziejskich biznesmenów:(
lipa654 / 46.113.57.* / 2013-01-07 09:18
Najprościej obniżyć podatki wszystkim,żeby młodzi ,najbardziej otwarci,wykształceni na koszt podatnika nie uciekali z kraju.Obniżyć podatki ZUS dla małych firm i zwolnienia podatkowe dla nich,a nie korporacji.Wtedy będzie praca i młodzi zostaną.Takie dopłaty do dzieci nie maja sensu,bo tylko zwiększa sie armia nierobów-urzędasów i nauczycieli,a dzieci i tak opuszczą kraj.Tylko kto utrzyma tych dzieciorobów i tych co się przy okazji utrzymuja na ciepłych stołeczkach
+++ / 193.193.92.* / 2013-01-07 10:33
Zgadzam się, że trzeba zatrzymać młodych. Ale co będzie później, jak Ci młodzi, którzy zostaną się zestarzeją, a dzieci mieć nie będą (bo to "same kłopoty"). Skąd wezmą się pieniądze w budżecie?
Poza tym dlaczego ja mam się użerać z 4-ką dzieci, a inni w tym czasie mają kupę czasu na rozrywki lub dorobienie do pensji (zależy co kto lubi). Wychowywanie dzieci to spore obciążenie, powinno być w jakiś sposób "refinansowane".

Najnowsze wpisy