Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rokita nie będzie premierem nawet w gabinecie cieni

Rokita nie będzie premierem nawet w gabinecie cieni

Wyświetlaj:
odchudzony / 87.207.180.* / 2007-01-06 16:00
Komorowski nie jest politykiem konserwatywnym jest politykiem o niejasnych pogladach charakteryzyjących sie totalną negacją wszystkiego co idzie ku wzmocnieniu roli państwa. To poglądy bliższe anarchizmowi. Stanowi to zagrożenie dla roli Polski w stosunku do wzmacnianej państwowości Rosji. Z moich obserwacji wynika że publicznie nie przedstawił żadnej koncepcji gospodarczej. Jeżeli ten człowiek ma być przyszłym premierem to nasza wiedza o nim jest mglista. A konserwatyzm nie wynika z tego że jest z pochodzenia grafem i arystokratą, tylko z poglądów a tych nikt niezna publicznie.
bajobongo / 83.17.92.* / 2007-01-05 11:35
to platforma też ma swojego Oleksego !

Dajcie Komorowskiego do NBP, tez tam sie spisze.
x-trade / 198.28.69.* / 2007-01-04 16:22
A ma ta funkcja jakieś znaczenie ?
jim / 194.116.193.* / 2007-01-04 13:48
pomysł z gabinetem cieni jest znany i praktykowany w świecie a więc mówienie o autorstwie Rokity jest nadużuciem, sadzę że ewentualne odejście Rokity bedzie korzystne dla wyrazistości PO , tak naprawdę Rokita poza krytyką mało konstruktywną ale medialnie ładnie ubraną w słowa nie wiele wnosił a co do jego rzeczywistej sprawności organizacyjnej zawsze miałem ogromne watpliwości
alfredo / 83.17.92.* / 2007-01-05 11:37
wiem wybierasz tandem Tusk-Schetyna, oj daleko nie zajedziesz jak wezmą na rame Kwaśnego.
jolalojalna / 83.27.9.* / 2007-01-04 12:15
Może się chłopaki w PO jednak opamiętają i zauważą wreszcie, że to nie oni podejmują decyzje personalne u siebie, a ich rękami aparatczycy PISowscy, za pomocą swojej machiny propagandowej.
Tooth / 83.238.1.* / 2007-01-04 12:35
Coś jest w tym co piszesz, ale dokąd PO nie utnie całkowicie "sprawy Rokity", będzie za to obrywać.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-01-04 10:53
Jeśli Rokita zrobi rozłam Platformy, to na 100% będę na niego i na PO-Rokity głosował. Dlaczego? Tylko za jedną rzecz. Mianowicie za to, że w Komisji Rywina zniszczył lewackiego sk...syna Michnika oraz tę SLDowską swołocz. I do dzisiaj liżą rany. I niech tak zostanie.
AT / 83.18.191.* / 2007-01-04 14:06
"Wrogowie naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi".

Niech się Pan nie obrazi, ale o ile pamiętam, to krytykował Pan b. Kaczyńskich za destrukcyjne podejście do polityki. A teraz chce Pan nagrodzić Rokitę za to, że zadziałał podobnie destrukcyjnie ? Czy tylko rozwalanie ma sens ?

P.S. Nie jestem w żadnym wypadku zwolennikiem PiS'u czy w ogóle koalicji rządzącej.
wnikliwy / 83.143.40.* / 2007-01-04 23:12
1. wrogiem nr 1 są Czerwone Świnie
2. PO okazuje się ich przyjacielem a nie wrogiem
3. wrogiem Czerwonych Świń pozostają Kaczyńscy

"Wrogowie naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi".
Sabre / 2007-01-04 08:56 / Tysiącznik na forum
Nie jest rozsądnym dla PO ocieranie łez posła Rokity. Maria już pokazał że doskonale nadaje się do PiS. Pokazał to elastycznym systemem klasyfikacji na złych i dobrych komuchów. Za złego uznał Majchrowskiego. A popierając kandydata PiS w wyborach, za dobrych uznał komuchów w obecnym rządzie, takich jak sędzia Kryże. Żeby było zabawniej, domagał się odezwy ze strony PO, że ta odcina się od komunizmu!
Ten bohaterski wojownik z truchłem komunizmu doskonale wpisuje się w standardowe ramy moralnego odnowiciela z rządzącej partii.
Czas opuścić przyłbicę (zakryć twarz ze wstydu, na wzór obywatela IV RP) i do PiSu marsz.

Najnowsze wpisy