Forum Forum inwestycyjneForex

Rosja straciła na wojnie 16 mld dolarów

Rosja straciła na wojnie 16 mld dolarów

Money.pl / 2008-08-22 15:51
Komentarze do wiadomości: Rosja straciła na wojnie 16 mld dolarów.
Wyświetlaj:
asto / 217.98.20.* / 2008-08-25 15:53
Nic nie straciła i nie straci, wystarczyło, ze ropa przestała tanieć.
leiho / 2008-08-23 01:09 / "Tu Ne Cede Malis"
najlepsze jest to o ratowaniu kursu rubla - nie ma to jak tzw "WOLNY" kurs wymiany. Wszystkie te waluty są przeciez w "wolnym" obrocie ale jak sie zaczyna sr.aka to są interwencje walutowe. Nie ma juz dzis WOLNYCH rynków, nawet euro i dolara mozna "ratować" interwencją. cała nadzieja w forex, z tym monstrum zaden bank centralny nie wygra, mam nadzieje. I waluty bedzie regulował rynek, a nie zaden bank. Chociaz, to ciagle jeszcze realne, w epoce papierowego smiecia, wszystko mozna "wyregulowac"...
JX / 212.191.170.* / 2008-08-22 20:31
Tak zmasowane ataki na Rosję przyniosą skutki odwrotne od oczekiwanych. Siły NATO w Afganistanie są skazane na klęskę bez logistycznej współpracy z Rosją. Układ Szanghajski (Chiny, Indie, Rosja, Japonia, Iran) tylko zacieśni się. USA jako chwiejące się mocarstwo, korzystające dotąd z prawa druku światowej waluty i wyłącznego rozliczania w niej cen surowców, od pewnego czasu traci ten przywilej. Skłócanie świata przez tych, którzy postanowili dzielić i rządzić, to zły kierunek.
polip-a / 170.162.33.* / 2008-08-25 12:53
Najlepiej zamykac oczy, placic Rosji haracz i budowac z nia rury ktorymi nas udusza! Rosja zyskala na zadymie w Iraku i teraz robi zadymy wokol rurociagow aby podtrzymac cene ropy konieczna do odbudowania imperium.

Kto to sa ci 'ci' co dziela i rzadza???? Ja zawsze myslalem ze Rosja jest w tym najlepsza o do tego nie ma zadnych hamulcow. Grzeczne naiwniaki na Zachodzie w EU to najlepszy scenariusz dla Putina.
lams / 87.105.67.* / 2008-08-25 12:29
Ale gamoń.Zaliczył Japonię do Układu Szanghajskiego.Indie-tylko obserwatorem.
andowc / 83.30.68.* / 2008-08-22 15:51
Pestka".
A ile "zyskała" ?
prawiezaratustra / 2008-08-24 20:19 / _
może nie tyle "zyskała" co podtrzymała swoją pozycję na szlakach handlowych wschód-zachód.
Wycofanie wojsk oznacza: nie angażować się w przedsięwzięcia szkodzące Rosji.
Rosja to duży gracz i Europa nie będzie jej drażnić.
Myślę, ze to się zmieni, gdy rozpocznie się chińska ekspansja na zachód. Za jakieś 30-50 lat. Wtedy Rosja poprosi o przyjecie do NATO.
pikaczu / 82.31.150.* / 2008-08-22 16:20
Zyskala Tarcze w Polsce,kompromitacje na zachodzie i rekordowe poparcie dla Mccaina-antyrosyjskiego kandydata.Zalatwila tez Amerykanom nowe kontrakty zbrojeniowe.Przyblizyla Gruzje i Ukraine do zachodnich paktow,Obudzila Europe ze zludzen o mozliwosci traktowania Rosji jako wiarygodnego ,przewidywalnego partnera.Dziekuje panie Putin! prosze o wiecej!!
absurd / 83.143.213.* / 2008-08-23 12:54
rosja zyskała wiecej niż straciła

nie zobaczycie tego, bo nie chcecie, albo po prostu nie potraficie

liczy się opinia na swiecie a nie poski grajdołek, to ze nie przyjmujecie tego do wiadomości niewele znaczy,

zostaliście wykozystani (swiadomie lub/i nieswiadomie) jako pionek, w znacznie większym planie

byłem zazenowany ( w pewnym stopniu) niekompetencją polskich polityków

bądzcie cierpliwi, teraz zmagania przeniosły się na troche inny plan, troche odetchniecie

jaki bedzie ćwierćfinał tych zmagań ? cierpliwosci zobaczycie
Czarna Chmura. / 83.9.94.* / 2008-08-25 08:14
przecież Rosjanie panicznie boją się Chińczyków, a cała ta ich niby współpraca z Chinami to czysty blef. Przynajmniej tak mi się wydaje.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2008-08-22 18:50
obyś miał/a rację,
ja mam jednak podejście pesymistyczne, życie rzadko bywa tak łatwe, najszybciej zaśnie obudzona Europa
yechoo11 / 83.30.183.* / 2008-08-22 17:26
TAK!!! Pierwszy raz ciesze się z zachowania władz rosyjskich! Prosze o dalsze i może bardziej groźne straszenie zachodu może zyskamy więcej!
falstaff / 212.2.97.* / 2008-11-19 14:00
jak pokazują najnowsze doniesienia - strasznie zachodu znów się opłaca. zupełnie jak 70 lat temu. i znów Niemcy kolaborują z Rosją za plecami Polski, a Francuzi i Anglicy są gotowi nas i inne kraje z naszego bloku sprzedać za spokój i surowce. i znów jedyne oparcie znajdujemy w Amerykanach. tylko, że to już nie są ci sami naiwni Amerykanie jak 70 lat temu. być może oni również nas oleją za chwilę spokoju i surowce.
tara / 2008-11-19 15:01 / Tysiącznik na forum
napewno tak bedzie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy