Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rosja: Zmowa cenowa rządu z hipermarketami

Rosja: Zmowa cenowa rządu z hipermarketami

Money.pl / 2007-10-24 09:42
Komentarze do wiadomości: Rosja: Zmowa cenowa rządu z hipermarketami.
Wyświetlaj:
izabelka098 / 2007-10-24 09:58
gdyby Putin tak zarzadzil to Rosja kupowalaby od nas pomyje i sprzedawala swoim obywatelom jako gulasz wegierski.I zadna sluzba fitosanitarna słowem by sie nie zajakneła
izabelka098 / 2007-10-24 09:42
hahahah- ktos jeszcze wierzy w gospodarke rynkowa w Rosji i w to ze zakaz importu polskiego miesa nie ma charakteru politycznego????Przez dwa miesiace rosyjcy przedsiebiorcy beda "doplacać" do niskich cen zywnosci i nawet nie pisną bo takie jest ukaz cara Wolodii
arecki25 / 2007-10-24 13:33
ja rozumiem, że się możesz nie znać, ale nie rob z siebie idiotki, proszę...
poczytaj np. to:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/na;czym;unia;traci;150;mld;euro;rocznie,233,0,276457.html
izabelka098 / 2007-10-24 14:20
czytałam no i co z tego wynika???? ze w Unii tez sie to robi???Ale ja nie pisalam o Unii tylko o Rosji wsiurku
arecki25 / 2007-10-24 16:30
Wsiurku? :) Nie wiem co to znaczy, ale brzmi nawet miło:)

Dobra, nie chce mi sie kłócić dalej. Chodzi mi tylko o to, że nie znasz sytuacji a wypowiadasz tak radykalne osądy - to jest dziecinne. Tę umowę miedzy rządem a hipermarketami równie dobrze można nazwać dopłatami do rolnictwa, bez których jak wiadomo cała ta branża by upadła , nie tylko u nich, wsiureczko:)
obserwator / 2007-10-24 17:39 / Tysiącznik na forum
W Unii sa lepsi i gorsi, dopłaty po uwazaniu, sa tacy co placa duzo i za wszystko, sa tacy co nie placą, albo bardzo mało placa zatem doplaty do zywności musza być . Inaczej sa nazywane w Ameryce, inaczej w krajach Unii, w Polsce sa zwane promocjami, w Rosji takze coś wymyślono i tak nazwano. Zatem w czy problem. Zobaczyny co zrobi PO, bo zywność w Polsce drozeje mocno, waga sie zmniejsza, renty i emerytury w większości mizerne, czy eutanazja juz blisko jak zostana sprawatyzowane zostana szpitale, a nie mialy być sprywatyzowane, zobaczy co Sądy zadezydują.

Najnowsze wpisy