Forum Polityka, aktualnościKraj

Rosjanie zdziwieni. Czego szuka Polska?

Rosjanie zdziwieni. Czego szuka Polska?

Money.pl / 2011-02-16 11:32
Komentarze do wiadomości: Rosjanie zdziwieni. Czego szuka Polska?.
Wyświetlaj:
ździcho / 62.244.130.* / 2011-02-17 08:56

wszelkie idiotyzmy o sztucznej mgle i +dobijaniu+ rannych w katastrofie

Wet za wet. Wy nam idiotyzmy o Błasiku + wódce, my wam idiotyzmy o o sztucznej mgle i +dobijaniu. Targujemy dalej Komsomolskaja Prawdo?
Wania. / 81.190.54.* / 2011-02-16 22:55
Następnego guza szuka. A kto szuka ,ten znajdzie .
szaren / 213.108.119.* / 2011-02-16 22:43

Rosjanie zdziwieni. Czego szuka Polska?

Prawdy.
Polska szuka prawdy, czy to dla Rosjan takie dziwne?
ździcho / 62.244.130.* / 2011-02-17 08:51
A nie pomyślałeś, ze Polska ZNA prawdę, tylko chce utargować z Rosją jej ostateczną wersję?
ździcho / 77.254.228.* / 2011-02-16 19:49
Każdemu źle, każdy ma przesrane itp. Zatem pytam: KTO SKORZYSTAŁ na zamordowaniu Kaczyńskiego (i nie była to skóra za wyprawkę)? Niech wypowiedzą się ci, którzy uporczywie twierdzą, ze Kaczyński został zamordowany. Wtedy zamachowca mamy już w garści
em96 / 151.83.143.* / 2011-02-16 23:57
A cóż to za "spiskowa teoria"...? Wpierw odpowiedz na pytanie, kto skorzystał na ukrywaniu rejestratorów. Analiza materiału tam zawartego zakończy wszelkie spekulacje i wyjaśni wszystko.
No...? - Więc komu zależy na utrzymywaniu takiego stanu i w jakim celu...?
- Tylko mi nie próbuj wmówić, że chcą ukryć niesprawność samolotu własnej produkcji...
Dotychczas wszystko na to wskazuje, że przygotowują "grunt" pod taki właśnie scenariusz,
a w ostateczności, pewnie tak zaczną się tłumaczyć i podstawią jakieś fałszywki, w których znów czegoś zabraknie, będzie zbyt długie lub wbrew prawom fizyki i logiki...
Ale "pożyteczni idioci" oczywiście, wytłumaczą to "ichnim" bałaganem...
ździcho / 62.244.130.* / 2011-02-17 08:47
O! To mi się podoba. Bez inwektyw to możemy porozmawiać normalnie jak ludzie. Jak rozumuję błędnie, to Ty prostujesz (lub vice versa) i wtedy dochodzimy do jakiegoś konsensus.
Wpierw odpowiedz na pytanie, kto skorzystał
na ukrywaniu rejestratorów.

Nie wiem, czy tutaj wyrażenie skorzystał jest właściwe. Rejestratory ukrywa ktoś, kto jest wyraźnie czegoś winien. W czasie rozmowy w kokpicie mogły padać głośne komentarze pilotów, ze maszyna szwankuje, ze nie ma ciągu, ze nie ma sterowności itp. Mogła tam być też rozmowa pilota z kontrolerami, którzy twierdzą w zeznaniach, ze pilot milczał, a tymczasem mógł on mówić kontrolerowi, ze nie panuje nad maszyną (to by wyjaśniało też, dlaczego taśma na wieży "sie zacieła". Przypomnijmy, ze ta tutka była remontowana (dodajmy, ze byle jak) w Samarze, a te zakłady są powiązane z Putinem na stopie prywatnej i opłacają jego kampanie wyborcze. Oczywiste zatem jest, ze Putin chroni ich dupy i oczywiście swojej. Dlatego ukrywa rejestratory (oczywiście powodów może być o wiele więcej, ja mówię o jednej z ewentualności)
- Tylko mi nie próbuj wmówić, że chcą ukryć niesprawność samolotu własnej
produkcji...

Nie wmawiam. Ale powiedz mi dlaczego taka ewentualność nie wchodzi zupełnie w grę.

pewnie tak zaczną się tłumaczyć i podstawią jakieś fałszywki, w
których znów czegoś zabraknie, będzie zbyt długie lub wbrew prawom fizyki i logiki...

No to ja przecież też jestem tego pewien na setkę. Przecież tak robią od 10 kwietnia.
Dotychczas wszystko na to wskazuje, że przygotowują "grunt" pod taki właśnie
scenariusz,

A moim zdaniem ta opcja odpada właśnie. Taki scenariusz jednak po części obciążałby ich samych (MAK, Samara, wieża itp.) i co za tym idzie, parę głów musiałoby polecieć. A oni przecież chcą wyjść z tego czyściutcy jak łza. Gdyby chcieli, tak jak piszesz, przygotowywać grunt pod taki właśnie scenariusz, to co stałoby na przeszkodzie, żeby raport MAK zawierał właśnie takie treści?
Jak się mylę, sprostuj mnie rzeczowo, ja jestem otwarty na argumenty, nie jestem jakimś fundamentalistą. Tylko odpisz w miarę "w porę" a nie jak to masz w zwyczaju - za dwa tygodnie lub wcale.
p o g o t o w i e / 77.255.125.* / 2011-02-16 20:14
ździcho znowu zmniejszyles dawke.
Jak nie wrocisz do dawki zalecanej 20x rano + 20x wieczorem
to znowu bedziemy musieli przyjechac po ciebie.
ździcho / 77.254.228.* / 2011-02-16 20:23

o znowu bedziemy musieli przyjechac po ciebie.

Tylko obiecujecie, ze przyjedziecie, a tymczasem muszę żyć na swoim wikcie.
p o g o t o w i e / 77.255.125.* / 2011-02-16 21:50
ździcho nie komentuj tylko 20x rano + 20x wieczorem
Jak cie zabierzemy to znowu bedziesz tesknil za mama.
ździcho / 62.244.130.* / 2011-02-17 08:48

Jak cie zabierzemy to znowu bedziesz tesknil za mama.

Nie będę. Wy gotujecie lepiej. Poza tym będąc na waszym wikcie, coś odłożę.
Botycki / 83.7.27.* / 2011-02-16 13:30

to Rosjanie są winni, to oni zabili naszego prezydenta - przekazuje rosyjska gazeta.

A co? Nie?
wszelkie idiotyzmy o sztucznej mgle i +dobijaniu+ rannych w katastrofie

Wszelkie idiotyzmy? Przecież zostało to udowodnione.
ździcho / 77.254.228.* / 2011-02-16 19:45
Botyckiego lepiej nie zaczepiaj. Ja już na nim zęby zjadłem. A jeżeli chodzi o dowody, to ksiądz mówił o mgle i dobijaniu, a jak ksiądz mówi, to znaczy ze tak jest. Botycki wierzy w to, co mówi ksiądz.
głos z atlantydy / 79.188.238.* / 2011-02-16 12:31
Naród Polski chce wiedzieć kto kazał rozdzielic delegacje ?

dlaczego tusk nie poprosił o pomoc w śledztwie sojusznicze NATO, a wszystko oddał Rosjanom ?

dlaczego tusk wybrał jako Koordynator Służb Specjalnych lotnisko Siewierny ?

dlaczego służby nadzorowane przez Koordynatora Służb Specjalnych p. tuska nie sprawdziły stanu technicznego lotniska i zabezpieczeń tyechnicznych lądowania samolotu ?

dlaczego tusk pozwolił na niszczenie szczątków samolotu przez rosjan ?

dlaczego miller pozwolił zostawić ruskim wszelkie dowody materialne katasrtofy /skrzynki, wrak samolotu/ na nieskończoność

dlaczego nie odzyskaliśmy laptopów dowództwa, szefa BBN, szefa NBP telefonów satelitarnych prezydenta itd
KNOWHOW-WROC / 78.8.145.* / 2011-02-16 11:38
w TVN24. Dzielnie ją wspomaga morozowski ... No, i nie zapominajmy o innych "wolnych mediach" z GW na czele!
ździcho / 77.254.228.* / 2011-02-16 19:50
Najlepiej pierwszy z brzegu.
november / 95.49.189.* / 2011-02-16 13:50
bog jest wszechmogacy niby i wszystkim zarządza, wiec to jego wina! i o.

Najnowsze wpisy