Forum Forum inwestycyjneSpółki

ROŚNIE SPRZEDAŻ DROZAPOLU - CZY ZYSKI BĘDĄ REWELACYJNE?

ROŚNIE SPRZEDAŻ DROZAPOLU - CZY ZYSKI BĘDĄ REWELACYJNE?

skomentuj
Analityk111 / 89.74.102.* / 2009-02-11 21:32
SPRZEDAŻ DROZAPOLU ROŚNIE - NOWY KONTRAKT NA ZAKUP WYROBÓW HUTNICZYCH O WARTOŚCI PRZEKRACZAJĄCEJ STANY MAGAZYNOWE. SZYKUJA SIĘ DUŻE ZYSKI !!!

SPRZEDAŻ DROZKA MUSI ROSNĄĆ - ZAWARLI KONTRAKT O WARTOŚCI PRAWIE 120 MLN !!!

Zarząd DROZAPOL-PROFIL S.A. informuje, że zawarł ze spółką Midland Industries Limited kolejny, roczny, ramowy kontrakt na dostawy wyrobów hutniczych o łącznej wartości około 34 mln USD (około 119 mln zł).

Termin ważności kontraktu to 31.01.2010r. Jego realizacja uzależniona będzie od poziomu cen, kursu walut i popytu na wyroby rynkowe. W ramach kontraktu, w okresie jego obowiązywania zawierane będą aneksy na dostawę wyrobów hutniczych, określające szczegółowo ilości, ceny i warunki płatności. Pozostałe warunki umowy są standardowe i nie odbiegają od warunków przyjętych dla tego typu umów.

Łączna wartość umów zawartych między DROZAPOL-PROFIL S.A. a Midland Industries Limited, od ostatniego raportu bieżącego nr 100/2008 dotyczącego umów zawartych z tym dostawcą, wynosi około 119 mln zł.

Jako kryterium znaczącej umowy przyjęto porównanie wartości umowy i przychodów ze sprzedaży DROZAPOL-PROFIL S.A.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy