Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosyjska prasa: Kazachstan nie odwróci się od Rosji

Rosyjska prasa: Kazachstan nie odwróci się od Rosji

Wyświetlaj:
maa / 2007-03-31 17:21 / Tysiącznik na forum
A czy Kazachstan może się od Rosji odwrócić? Nawet gdyby chciał? Mając za sąsiadów Rosję i Chiny?

Ciekaw jestem czy Fotyga i Kartofle, potrafilibyby pokazać Kazachstan na mapie? Myślę, że albo nie spojrzeli na mapę, albo żadnych wniosków z tego wyciągnąć nie potrafili.
Tak jest, gdy dyletanci zabierają się za rządzenie lżąc i pozbywając się wykształciuchów.
K_PN / 62.121.118.* / 2007-04-01 08:34
Rzeczywiście stani. Przedstawiłeś się . Masz kaczy umysł i z twim intelektem nie jesteś w stanie wie;lu rzeczy pojąć. myślisz wyłącznie według wskazań ojca R.
marek 19-53 / 83.24.64.* / 2007-03-31 22:51
Wykształciuchów należy się oczywiście pozbywać. Troszkę wiedzy, kolosalne prostactwo i mniemanie o sobie. No i ta łatwość rzucania obelgami
Żaden z nich nie dorośnie do "wiem, że nic nie wiem.
jahny.m / 83.27.6.* / 2007-03-31 15:49
Trzeba mieć wybitnie bezmyślnych doradców oraz iście kaczy móżdżek, żeby szukać źródeł dywersyfikacji surowców energetycznych w byłych republikach rosyjskich. Unia Europejska, Afryka, Bliski Wschód, Norwegia, eksploatacja własnych złóż, a także energii ze źródeł odnawialny - to jest alternatywa dla rosyjskiej ropy.
stani / 91.94.34.* / 2007-03-31 23:27
Unia Europejska, własne złoża, źródła odnawialne... Jak zwykle ktoś wysila się, żeby być wykształciuchem.... Porażka.. Dlaczego odmawiamy Prezydentowi mozliwości starania się o dywersyfikację dostaw? Nawet, jezeli nie wyjdzie nic z zakupów ropy, to może zrobił dobrze, że to sprawdził.
Pewnie Tusk nie pojechałby nigdzie - jest na to za mądry....
*.* / 83.27.52.* / 2007-04-02 00:12
Dywersyfikacja jest tu konieczna, ale nie można szukać alternatywy tam, gdzie jej niema, bo to strata czasu i kompromitacja dla państwa. Pewnie chce dobrze i łatwo zrozumieć jego determinację w tej materii, lecz wydaje mi się, że ktoś ewidentnie stara się robić z niego balona, wykorzystując brak doświadczenia w sprawach międzynarodowych oraz niektóre negatywne cechy charakteru. Na jego miejscu dobrze bym się przyjrzał wszystkim doradcom.

Najnowsze wpisy