Forum Ani słowa o giełdzie - klub Moneyowców

Równouprawnienie feministki

Równouprawnienie feministki

pysio 50 / 2007-01-06 15:12
Moim zdaniem równouprawnienie ma się w Polsce bardzo dobrze, największym problemem, są feministki. Działalność tej grupy, jest szkodliwa, i niebezpieczna dla dobrego współżycia
społecznego. Oto pod pretekstem walki o równouprawnienie, walczą z męską częścią
gatunku, w stylu: liga rządzi liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi;....chcąc wyprzeć ich z ważnych dziedzin życia społecznego. Ustawowo chcą zapewnić dostęp do rynku pracy, za dyskryminację uznaje się, że mało kobiet pracuje ciężko fizycznie, nie są górnikami, murarzami, hutnikami, ja uważam, że to dobrze, choć nigdzie nie ma napisane, że nie mogą. A jaka jest rzeczywistość, kobiety pracują, jest ich chyba najwięcej w najważniejszych intytucjach Państwa. Administracja państwowa, urzędy skarbowe, biura samorządowe, administracja w zakładach pracy to niektóre miejsca zdominowane przez kobiety, tam gdzie ich nie ma, są ich mężowie i tam również potrafią dobrze kręcić karkiem.
Więc, gdzie ta krzywda? Według feministek to to, że kobiety zmusza się do rodzenia dzieci.
Wyświetlaj:
. / 2007-03-02 17:18 / ................
Chodzi o to,ze kobieta,na takim samym a nawet tym samym stanowisku,czesto lepiej wyksztalcona i lepiej zarabiajaca dostaje O WIELE MNIEJSZE WYNAGRODZENIE.
A o jej losie decyduja mezczyzni.
Czy ktos sie interesuje,ile razy chodzisz do agencji i z kims bzykasz???
Ale kobiecie juz nie wolno. Itd itp.Zanim cos napiszesz,POMYSL.
ozdobaster / 2007-03-03 03:56 / Bywalec forum
Czego niby kobiecie nie wolno? Ja jestem za równouprawnieniem, skończą się te babskie przywileje.
. / 2007-03-08 10:55 / ................
wlasnie rownouprawnienia chca feministki i wlasnie tego im sie odmawia probujac zrobic z nich idiotki albo nieszkodliwe wariatki
taszka / 2007-06-14 20:24 / "Krecik"
jednak szkodliwe chyba zapiszesz sie do partii kobiet na starosc

Najnowsze wpisy