Forum Forum motoryzacyjneNowe

Rozliczenia bezgotówkowe napraw

Rozliczenia bezgotówkowe napraw

Xinj / 46.76.33.* / 2012-04-07 00:57
Co sądzicie o opcji rozliczenia bezgotówkowego napraw? Warto?
Wyświetlaj:
QbaQba / 77.112.104.* / 2012-04-09 19:13
Zależy co ci bardziej odpowiada. Niektórzy, wiadomo, wolą mieć kasę w dłoni, a dla innych nie ma to aż takiego znaczenia. No a w ramach rozliczenia bezgotówkowego ty, jako poszkodowany, nie otrzymujesz pieniędzy na własne konto, a masz jedynie wskazać warsztat samochodowy, który dokona naprawy auta i likwiduje szkodę. Dla mnie to jest o tyle dobre, że zdecydowanie wymaga ode mnie mniej zachodu. A jeszcze jak masz sprawdzony warsztat, któremu ufasz i wiesz, że cię nie wykiwa to w ogóle możesz spać spokojnie i po prostu czekać na odbiór naprawionego wozu. Mogę ci dać namiary na fajny serwis, który specjalizuje się w likwidacji szkód...Firma działa w zasadzie we wszystkich większych miastach, więc pewnie w twojej okolicy też, ale sprawdź sam na http://naprawy-bezgotowkowe.pl
Wiktorus / 46.169.155.* / 2012-04-17 02:17
Ja podobnie jak "QbaQba" preferuję naprawy bezgotówkowe. Dużo wygodniejsze rozwiązanie, przynajmniej dla mnie :D Tak sobie myślę, że jak ktoś chce mieć dobrze zrobiony wozik po wypadu i cze się w nim czuć bezpiecznie to nie będzie na tym oszczędzał. No chyba że ktoś lubi ryzyko... Ale to już jego sprawa. Co do serwisu, z którego ja korzystam to jest to warsztat z Elbląga ( tel i inne dane są na jego stronie www.naprawy-bezgotowkowe.pl )

Najnowsze wpisy