Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rozłucki obawia się o losy prywatyzacji GPW

Rozłucki obawia się o losy prywatyzacji GPW

Money.pl / 2005-11-26 22:21
Komentarze do wiadomości: Rozłucki obawia się o losy prywatyzacji GPW.
Wyświetlaj:
ex- W&G / 84.10.102.* / 2005-11-26 22:21
Jak wieść gminna niesie, na szefa GPW szykuje się niejaki Wandzel, przyjaciel Pana Ministra Skarbu jeszcze z czasów poznańskich, ale też wiele wspólnych interesów już w Warszawie, w tym z takimi "biznesmenami" jak Wieczerzak, Jamroży, Aaron Bruckner czy Warchoł. Panu Rozłuckiemu ma się zarzucić nieudolność w zwalczaniu przestępstw giełdowych. Pewnie chodzi m.in. o tzw. wirówkę poznańską, której inicjatorem był m.in. kandydat na stanowiska szefa giełdy. W Komorowie była kiedyś taka historyjka opowiadana przez mieszkańców - u nas jest bezpiecznie, bo nad bezpieczeństwem czuwa "Pershing"!. To taki dobry przykład - aby giełda i rynek publicznych działała zgodnie z prawem i bezpiecznie, to należy na jej czele postawić przestępców giełdowych. Brawo, bracia Kaczyńscy.
gringo / 62.148.79.* / 2005-11-28 09:58
Kto powiedział, że giełda to organizacja dziłająca zgodnie z prawem i bezpiecznie ? Istnieje jakaś tam cienka przykrywka mająca na celu pokazywanie tym co nie dostrzegają (jeszcze) jak to jest ach i och a potem uwalnia się widełki wg własnego widzi-mi-się :-) chociażby ta poznańska wirówa...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy