Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rozpoczął się strajk ostrzegawczy w szpitalach

Rozpoczął się strajk ostrzegawczy w szpitalach

Wyświetlaj:
zaniedbamy / 83.30.187.* / 2006-05-18 16:04
mnie nie interesuje zkąd lekarz bierze kase na luksus swojego życia , wiem jedno lekarz jest po to aby ratować życie i zdrowie chorych którzy akurat potrzebują pomocy a w czasie strajku zaniedbywane są podstawowe obowiązki należące do tego zawodu.A co my zwykli ludzie jesteśmy winni tumu że lekarze czują sie niedowartościowani w naszym kraju??? takich ludzi są tutaj miliony ale na ZUS-y mószą płacić wszyscy bez względu na wysokość ich dochodów i nikt nie może sie od tych opłat wykręcić A KONSEKWENCJE STRAJKU MUSI PONOSIĆ pytam dlaczego????nie można chorego położyć w szpitalu kiedy jest taka potrzeba dlaczego niema dostępu do wielu specyjalistów ??KTO PONIESIE KONSEKWENCJE ŻLE PROWADZONEGO LECZENIA z powodu strajku POZA PACJENTEM I JEGO RODZINĄ ????PO CO PŁACIMY TE SKŁADKI??????DLACZEGO LEKARZE LUDZIE WYKSZTAŁCENI ZANIECHUJĄ SWOICH OBOWIĄZKÓW KOSZTEM LUDZI NIEWINNYCH A NIE POWALCZĄ Z WINNYMI
poszkodowana / 83.23.102.* / 2006-05-05 22:06
to co sie w Polsce dzieje to skandal. Pracuje płacę składki połowe pensji mi prawie odciągają.... i co z tego mam? W ubiegłym tygodniu miałam wypadek samochodowy nie z mojej winy. Ledwie uszłam z życiem. Zrobili mi prześwietlenie kręgosłupa ale o EEG głowy juz nie pomysleli, a co dopiero o rezonansie... nawet na obserwacji mnie nie zostawili. A wypadek był na prawde poważny - podwójne dachowanie w lesie... w trakcie którego zostałam uderzona w głowę... zaraz po wypadku nawet kołnieza mi nie założono bo uznano że nie potrzeba,a ja nie mogłam głową ruszać... Naastepnego dnia pojrechałam na ostry dyżur do innego szpitala i oczywiście bez kołnieża się nie obyło tyle że musiałam kupić go za własne pieniądze... Tutaj również moja głowa sie nie zajęto... A bardzo mnie boli... Postanoweiłam zrobić badania we własnym zakresie ale ku mojemu zdziwieniu najbliższy termin to jest w okolicy grudnia... I jak tu można mówić o jakiejkolwiek służbie zdrowia? Wszedzie prywatnie a składki odciągają. Niech sprywatyzuja ta służbę i nie bedzie problemu. Składki zostana u mnie i wydam je tam gdzie bede musiala... pozdrawiam i zycze wszytskim dużo zdrowia bo w Polsce nie można chorować!!!!
George / 83.25.225.* / 2006-05-05 14:11
Trudno się doprawdy dziwić lekarzom. Wczoraj w TV pokazali nowy wóz, MBW 7, który został zakupiony z rekomendacji BOR-u, w celu wożenia rządowych VIP-ów. Nie byłoby w tym nic dziwnego i bulwersującego gdyby nie fakt, że ten jeden samochód kosztował circa 2mln zł - 600 tys kosztowała wersja podstawowa, resztę pochłonęło ekstra wyposażenie. Jeśli rząd stać na zakup luksusowych limuzyn do wożenia ministerialnych tyłków, powinno go być także stać na zapewnienie lekarzom przyzwoitych zarobków. Życzę lekarzom sukcesów i niech nie odpuszczają nawet na milimetr.
p4bl0 / 83.28.226.* / 2006-05-05 22:37
Takich lekarzy mam w nosie. gleboko. zlodziejstwem jest pobieranie zusow. place kilkanascie tysiecy rocznie na zus a i tak musze miec prywatne ubezpieczenie.
lekarza malo zarabiaja ?... tylko kazdy jeden ma duzy dom i drogi samochod. skad ?.. kradna ?..
George / 83.25.245.* / 2006-05-08 12:31
Zaraz, zaraz.. Czy to lekarze pobierają ZUS? Nie za bardzo rozumiem związek z w/w sprawą. A jeśli chodzi o domy i samochody lekarzy... Czy wg Szanowego Pana/Pani powinni mieszkać obowiązkowo w mieszkaniach komunalnych, a do pracy dojeżdżać autobusem?
rządy ludu / 62.87.177.* / 2006-05-05 13:28
Wywalić lekrzy.
Zrobmy internetowa liste lekarzy super (tzn bez łapówek) i łapówkarzy. Gdzie sa ci biedni lekarze.

Ja nie miałem podwyzki od 9 lat, zarazbiam 900 zl, i tez protestuję i tez zrobię strajk. I jak długo popracuję? W chołocie siła, czyli w demokracji.
miś / 87.105.25.* / 2006-05-05 14:19
po co wywalać. sami wyjadą. a liczba pacjentów na jednego lekarza jest w polsce większa niż w europie.
kolejki do poradni już rosną

Najnowsze wpisy