Forum Forum inwestycyjneFundusze

Rozpoczęła sie sprzedaż Arka BZ WBK Funduszu Rynku Nieruchomości

Rozpoczęła sie sprzedaż Arka BZ WBK Funduszu Rynku Nieruchomości

Wyświetlaj:
vit / .* / 2004-05-19 15:33
Mam mieszane uczucia gdy widze wielkie szyldy w oknach lokali w samym centrum dużych miast (poza Wawa). Łatwo na nich przeczytać że podaż powierzchni biurowych jest ogromna w relacji do popytu na nie. NIestety dla ww funduszu jest jeszcze ciut za wczesnie na tekie inwestycje. Hossy mozemy się spodziewać ale dopiero za kilka lat. Może nawet 8,5... ;-(
znawca kalkulatora inwestycyjnego / .* / 2004-05-15 11:50
Nieruchomości w Polsce są znacznie tanie w porównaniu do pozostałej części Europy, kapitał spekulacyjny jaki w większości inwestowany jest w polsce przez minione lata/vide giełda/ wchodzi w te obszary które dawaja duzy zysk w krótkim czsie lokowanie w nieruchomości jest taka kolejna okazją, Przyjmuje sie że w wysoko rozwiniętych krajach zwrot z inestycji następuje w ciągu 18 lat, w polsce mozna to osiągnąć w 8.5 roku lub szybciej a więc propozycja BZ WBK jest jak najbardziej prawdopodobna i uczciwa.
Miś kalkulator / .* / 2004-05-12 06:11
Założenia: rentowność roczna biurowców 6%, sklepów 6%, magazynów 8%, mieszkań do 6%, bonów skarbowych 5%, koszty pośrednika min 4 %.Pytanie: Jakim cudem fundusz osiągnie stopę zwrotu ponad 10 % rocznie?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy