Forum Forum inwestycyjneForex

RPP pozostawi stopy bez zmian?

RPP pozostawi stopy bez zmian?

Cezar / .* / 2004-10-25 23:42
Komentarze do wiadomości: RPP pozostawi stopy bez zmian?.
Wyświetlaj:
Fatty / .* / 2004-10-26 09:10
Według mnie trafna uwaga Cezara ...Nie wiem dlaczego, ale regułą jest, że jeśli jeden główny ekonomista któregoś z "bąków" próbuje zgadnąć decyzję RPP ubierając swoje wypowiedzi w rzeczony bełkot - cała rzesza powtarza głupio za nim, bo nawet nie jest w stanie zrozumieć o co chodzi przedmówcy. I tak tworzy się otoczka oczekiwać w stosunku do RPP i stóp procentowych.Równiż według mnie ludzie Ci są niebezpieczni. Ich nie trzeba izolować, oni już są tak wyalienowani, że stać ich tylko na cytowanie wybranych fraz z dzieł ekonomicznych. Ja robiłem to na studiach - dlaczego jeszcze nie byłem wice ministrem finansów ..... hmmm ... pomyślę o tym... w sumie w tym kraju każdy może być ministerem ... o zgrozo ... ;-(
Cezar / .* / 2004-10-25 23:42
Tradycyjny bełkot tzw. fachowców. Ostatnio to ja zgadłem a nie te wysoko opłacane darmozjady.Będzie podwyżka o 25 pkt. bazowych.Fachowcy znowu będą rwac włosy we wszystkich mediach. Ale ich włosy i głosy sa warte tyle co zeszłoroczny śnieg."Dychotomia przesłanek w efekcie rosnących oczekiwań w horyzoncie najbliższych kwartałów i rosnącej presji mechanizmu projekcji w efekcie drugiej rundy scenarisza bazowego" świadczy tylko tym ,że faceci mówiący cytowanym przeze mnie językiem powinni natychmiast zostać izolowani we własnym towarzystwie a wypłaty dla nich i im podobnych "ekspertów" ograniczone do minimum socjalnego.Bełkot, bełkot i jeszcze raz bełkot.
Leszek / .* / 2004-10-28 06:47
No i nie zgadles Cezar, a taki byles madry...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy