Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ruch Chorzów przejdzie na rynek główny GPW

Ruch Chorzów przejdzie na rynek główny GPW

Money.pl / 2008-12-05 15:28
Wyświetlaj:
ar22 / 77.253.186.* / 2008-12-21 01:08
Najpierw niech Pani Prezes Sobstyl zadba o kibiców żeby na mecze przychodzili to wtedy będą zyski i klub będzie zarabiał
Bo teraz to klub odstrasza kibiców i zniechęca (identyfikatory,zła organizacja meczów,zamieszanie przed kasami) !!!
fernando / 83.22.229.* / 2008-12-05 16:27
Pieniądze pójdą na młodzież ??!! To chyba jakieś nieporozumienie. Za szkolenie młodzieży płacą rodzice a nie klub. To rodzice płacą za dresy i stroje aby młodzież miała w czym trenować.To rodzice płacą za obozy sportowe.Za dojazdy na turnieje jeśli dzieciak zostanie wytypowany przez trenera.Najczęściej wybierani więc są dzieci których rodzice są dyspozycyjni i mają samochody. Tak zresztą jest nie tylko w szkółce Ruchu
starskiw / 2008-12-05 15:28
ciekawe posunięcie... w lidze nie idzie im za dobrze...a tutaj wejście na GPW. czy to dobra decyzja? będzie popyt? przeczytałem o tym na forsal.pl z samego rana, i nie wiem...nie wiem...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy