Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd chce wytanić na autostradach

Rząd chce wytanić na autostradach

Money.pl / 2007-03-19 08:23
Komentarze do wiadomości: Rząd chce wytanić na autostradach.
Wyświetlaj:
Emeryt z HZ / 83.21.237.* / 2007-03-19 20:34
Czegoś tu zrozumieć nie jestem w stanie! Tak, od półtora roku jestem emerytem po 46 latach pracy. Przez wszystkie lata przepracowałem w tym samych zakładzie i zwolnień chorobowych miałem zaledwie 51 dni. Nie zarabiałem źle, nie miałem okresów nieskładkowych, oprócz wojska - 3 lata MW.
Dzis, z emerytury poraca się mi prawie 1000 pln'ów podatku i składki zdrowotnej i co?... do jasnej cholery mam teraz płacić za wizytę u lakarza? to po kiego licha całe życie zawodowe płacinłem nie potrzebując zadnego konowała, a dziś, jeśli będę chory??.... Nie moi drodzy chory jest ten k******* system razem z jego tępymi, jak obuch od siekiery, władzami.
Ojczulek / 62.121.118.* / 2007-03-19 16:56
Picer i jego ekipa obiecywali 3 mln mieszkań, 2 tys km autostrad, likwidację bezrobocia,obniżkę podatków w tym likwidację podatku od dochodów kapitałowych, oszczędne państwo poprzez zmniejszenie ilości urzędów itd itd.

Jak na razie potrafili rozpieprzyć tylko to co jeszcze jako tako działało zaś liczba urzędów stale rośnie. Podatki też

A jak suteczni są w rozwalaniu to widać na przykładzie afery z czołgami dla Indonezji. To nie krasnoludki zrobiły dywersję w zakładach Bumar. To zrobił ktoś, kto doskonale wiedział co czyni i kto mu za to zapłaci.
W IV ciemnogrodzie napiętnowani są ludzie, którzy pracowali dla Polski w ramach wywiadu WSI czy UOP a o SB lepiej już nie wspominać. Bezkarni są natomiast agenci CIA, BND oraz wywiadu watykańskiego. Niektórym postawion nawet postawiono pomniki.
Ostatnio naczelny wyborca, który w końcu wybrał tą ekipę publicznie opieprzył braciszków za nieposłuszeństwo.

Czyli widać kto w tym kraju rządzi. Więc wracając do meritum sprawy czyli budowy dróg ,nasuwa się wniosek , że Ojciec Dyrekter nie zatwierdził wydatków na ten cel.
równieżrozżalony / 83.24.249.* / 2007-03-19 18:29
tak, tak tylko płakać się nad losem WSI, UOP, że o SB nie wspomnę. Tacy wspanali ludzie tam działalni i tak wiernie tropili bandytów z CIA i tym podobnych imperialistycznych agentur, wespół zespół z zaprzyjaźnioną KGB.
whatever / 2007-03-19 08:23
co to znaczy "wytanić"????
bo nie znam takiego słowa

Najnowsze wpisy