Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd nie zdąży z OFE. Będą kolejne cięcia?

Rząd nie zdąży z OFE. Będą kolejne cięcia?

Wyświetlaj:
młodababcia / 178.252.22.* / 2011-02-09 22:51
Rząd - precz z łapami od moich pieniędzy zgromadzonych w OFE !!! Kiedy zbyt wcześnie zmarła nasza Mama nie zdążywszy skonsumować emerytury, my nie dostaliśmy nic z tego co wypracowała, bo ZUS nic nie oddawał, gdyż miał pieniędze tylko na bieżące wypłaty dla żyjących emerytów. Teraz ZUS nie ma gotówki nawet na bieżące wypłaty emerytur, więc musi zabrać z OFE i znowu nasze dzieci nic nie odziedziczą po nas, bo z pustego i Salomon nie naleje... Niech rząd szuka pieniędzy gdzie indziej, najlepiej u siebie... Śmiechu wart argument, że w ZUS te zabrane środki też będą dziedziczone - napiszą na papierku "30 tysięcy złotych" ? !! A co im tam - napiszą nawet "50" albo i "70 tys. zł" a co, niech sie ludzie cieszą, papier wszystko przyjmie! Zaś kiedy przyjdzie termin wykupu obligacji czy co tam wymyślą, to dzisiejszych mądrali dawno już nie będzie, a następcy powiedzą " to nie my , to tamci tak wymyślili, skąd my dla was weźmiemy jakieś pieniądze..., przecież z pustego i Salomon nie naleje..."
tade / 83.2.33.* / 2011-02-07 10:15
Tuskolandia przypomina domek zbudowany z kart
który nie ma żadnych podstaw, fundamentów.
Domek ten budowano od 1989 roku.
Opierając się na niespójnym prawie,
powstało niesprawne państwo, które nie potrafi rozwiązać żadnego istotnego problemu z pożytkiem dla obywateli i setki uwierających jak czyraki niedogodności. Ogólnopaństwowy „bajzel”.
Ojcowie” III Rzeczypospolitej po okrągłostołowym układzie, nie próżnowali. Tworzyli prawo wmontowując weń element nieusuwalności. Żebyśmy „stawali na głowie”, nie jesteśmy w stanie legalnie odsunąć od „cycka władzy”, prawdziwych zwycięzców „bitwy przy okrągłym stole”.
EURO STUDENT / 2011-02-07 09:50
ustawę o zakazie spotów reklamowych w telewizji im się udała bo ida wybory. to jest SKANDAL ten kto tego nie dostrzega jest najgorszy
arch / 2011-02-07 09:58 / Tysiącznik na forum
tak trzymać chłopaki ! rock'n'roll - Pić , tańcować nie żałować bida musi POfolgować !
Elektro Devil / 2011-02-07 09:07 / Tysiącznik na forum
Oby ta szkodliwa dla Podatników ustawa jak najpóźniej weszła w życie, a najlepiej wcale.

Za głupotę trzeba płacić, niestety w demokracji za głupotę większości popierającej PO płacić muszą wszyscy:
- wyższym VAT-em
- środkami gromadzonymi w OFE
przebudzony / 83.6.192.* / 2011-02-07 09:54
Że tak mogłem się pomylić, Twu.
PiS mnie nie zwiódł, nigdy na nich nie głosowałem i nie będę.
A ten rudy, jak teraz myślę, to taki współczesny Dyzma. Mówi to co ludzie chcą usłyszeć ... a co robi ? Zabiera tym co mają i daje administracji, nie martwiąc się tym co będzie za 15 lat , płacz i rozpacz, ale przecież do tego czasu nie będzie PO.
arch / 2011-02-07 09:35 / Tysiącznik na forum
Lenistowo idzie tak POwoli że bida je dogania !E ,...coś tam robią -zajmują się kolenymi wyborami .! reszta to pikuś >

Najnowsze wpisy